Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 00:05 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 00:25 |
---|
Feldioara Cernat Toplița Făgăraș Brașov Bran Zărnești Întorsura Buzăului Vama Buzăului Râşnov Poiana Brașov Turia Odorheiu Secuiesc Hălchiu Mândra Șercaia Prejmer Cristian Bod Sânzieni Gheorgheni Târgu Secuiesc Sînpetru Bălan Perșani Tărlungeni Vlădeni Catalina Miercurea-Ciuc Zăbala Codlea Sânsimion Covasna Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 00:50 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 01:35 |
---|
Brașov Toplița Odorheiu Secuiesc Râşnov Cristian Gheorgheni Sînpetru Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Codlea Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Lunca Câlnicului Hărman | 02:10 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 02:25 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 03:35 |
---|
Brașov Toplița Zărnești Bran Feldioara Făgăraș Întorsura Buzăului Mândra Vama Buzăului Hălchiu Odorheiu Secuiesc Râşnov Poiana Brașov Bod Șercaia Prejmer Gheorgheni Cristian Bălan Perșani Sînpetru Tărlungeni Vlădeni Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 03:40 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 04:25 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 05:35 |
---|
Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe | 06:05 |
---|
Cernat Brașov Toplița Odorheiu Secuiesc Râşnov Turia Gheorgheni Cristian Sânzieni Târgu Secuiesc Bălan Catalina Miercurea-Ciuc Sânsimion Codlea Zăbala Covasna Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 06:10 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 06:25 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 06:35 |
---|
Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe | 06:55 |
---|
Întorsura Buzăului Brașov Feldioara Zărnești Bran Făgăraș Toplița Râşnov Mândra Odorheiu Secuiesc Hălchiu Vama Buzăului Poiana Brașov Bod Cristian Șercaia Gheorgheni Prejmer Tărlungeni Perșani Bălan Miercurea-Ciuc Vlădeni Codlea Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 07:40 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 08:25 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 08:35 |
---|
Brașov Cernat Toplița Râşnov Turia Odorheiu Secuiesc Sânzieni Gheorgheni Cristian Târgu Secuiesc Bălan Catalina Miercurea-Ciuc Sânsimion Codlea Zăbala Covasna Sânmartin Pachia Ciucani Cozmeni Brateș Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 08:40 |
---|
Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe | 08:45 |
---|
Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe | 09:15 |
---|
Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe | 09:35 |
---|
Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe | 10:05 |
---|
Brașov Toplița Făgăraș Întorsura Buzăului Bran Feldioara Poiana Brașov Odorheiu Secuiesc Mândra Hălchiu Râşnov Vama Buzăului Cristian Prejmer Bod Gheorgheni Șercaia Bălan Perșani Tărlungeni Sînpetru Miercurea-Ciuc Vlădeni Codlea Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 10:10 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 10:25 |
---|
Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe |
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 10:35 |
---|
Toplița Brașov Râşnov Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Cristian Sînpetru Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Lunca Câlnicului Hărman | 11:40 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 12:25 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 12:35 |
---|
Zărnești Bran Făgăraș Brașov Feldioara Cernat Întorsura Buzăului Toplița Vama Buzăului Hălchiu Odorheiu Secuiesc Râşnov Mândra Poiana Brașov Turia Sânzieni Prejmer Gheorgheni Cristian Bod Șercaia Perșani Târgu Secuiesc Sînpetru Tărlungeni Bălan Miercurea-Ciuc Catalina Vlădeni Zăbala Sânsimion Codlea Covasna Sânmartin Ciucani Pachia Brateș Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Tușnadu Nou Moacșa Bixad Sântionlunca Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 13:10 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 14:25 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 14:35 |
---|
Zărnești Brașov Toplița Bran Râşnov Poiana Brașov Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Lunca Câlnicului Hărman | 14:40 |
---|
Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe | 14:45 |
---|
Morningstar Tour Sfântu-Gheorghe | 16:05 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 16:25 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 16:35 |
---|
Bran Făgăraș Toplița Zărnești Cernat Feldioara Întorsura Buzăului Brașov Poiana Brașov Vama Buzăului Hălchiu Mândra Odorheiu Secuiesc Turia Râşnov Bod Șercaia Gheorgheni Sânzieni Cristian Prejmer Perșani Târgu Secuiesc Bălan Sînpetru Tărlungeni Vlădeni Catalina Miercurea-Ciuc Zăbala Sânsimion Codlea Covasna Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 16:40 |
---|
Zărnești Toplița Brașov Feldioara Odorheiu Secuiesc Hălchiu Râşnov Cristian Bod Gheorgheni Sînpetru Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Codlea Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 18:10 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 18:25 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 18:35 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 20:25 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 20:35 |
---|
Toplița Brașov Cernat Odorheiu Secuiesc Râşnov Turia Cristian Sânzieni Gheorgheni Bălan Târgu Secuiesc Miercurea-Ciuc Catalina Zăbala Sânsimion Codlea Sânmartin Covasna Ciucani Pachia Brateș Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Tușnadu Nou Moacșa Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 21:40 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Făgăraș Mândra Șercaia Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Vad Perșani Șinca Veche Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea | 22:25 |
---|
Băneasa București Otopeni Aeroport Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus | 22:35 |