Arad | 02:45 |
---|
Granada Roquetas de Mar Málaga Corral de Almaguer Villa de Don Fadrique Benalúa de las Villas Almuñécar Madrid Arganda del Rey Guadix Almería Salobreña Villacañas Tarancón Motril Alcázar de San Juan Zújar Baza Pedro Muñoz Castell de Ferro Fuente de Pedro Naharro Albox Adra Tomelloso Matagorda Horcajo de Santiago Vera Tabernas Villamayor de Santiago Huercal Overa Berja Puerto Lumbreras El Ejido Quintanar de la Orden Miguel Esteban Lorca Las Pedroñeras Murcia La Roda Elche Albacete Alicante Benidorm Aielo de Malferit Almansa Xativa Valencia Castellón de la Plana Benicarló Baix Ebre L'Hospitalet de l'Infant Tarragona Barcelona Girona Figueras Perpignan Narbonne Béziers Montpellier Nîmes Lançon-Provence Aix-en-Provence Vidauban Cannes Nice San Remo Imperia Savona Genova Ovada Tortona Piacenza Brescia Verona Vicenza Padova Veneția Udine Tarvisio Villach Klagenfurt Griffen Graz Gleisdorf Ilz Wiener Neustadt Viena Budapesta |
Oradea Inand Salonta | 06:15 |
---|
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu | 07:35 |
---|
Oradea Inand Salonta | 07:45 |
---|
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu | 09:05 |
---|
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori | 10:45 |
---|
Tesan Prest SRL Ineu De Arad Tinca |
Oradea Inand Salonta |
Timișoara Orţişoara Vinga Arad Zimandu Nou Șimand Chișineu Criș Avram Iancu | 11:45 |
---|
Zalău Hereclean Vârșolț Pericei Șimleu Silvaniei Nușfalău Zăuan Ip Porti Suplacu de Barcău Marghita Chiribiș Chiraleu Sânlazar Chișlaz Poclușa de Barcău Sărsig Ciulești Sarcău Fegernicu Nou Sfârnaș Sălard Cauaceu Biharea Episcopia Bihorului Oradea Leş Inand Salonta | 11:55 |
---|
Oradea Inand Salonta | 12:15 |
---|
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu |
Sighetu Marmației Sărăsău Câmpulung la Tisa Săpânța Remeți Piatra Certeze Negrești-Oaș Orașu Nou Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori |
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu | 13:45 |
---|
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori | 15:15 |
---|
Oradea Inand Salonta |
Târgu-Mureș Iernut Luduș Câmpia Turzii Turda Cluj Napoca Căpușu Mare Dumbrava Izvoru Crișului Huedin Ciucea Bucea Borod Aleșd |
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu | 16:35 |
---|
Brad Vălișoara Fornădia Șoimuș Deva Vețel Leșnic Săcămaș Lăpușnic Dobra Lăpugiu de Jos Ohaba Coșava Margina Făget Traian Vuia Lugoj Coșteiu Belinț Iosifalău Topolovățu Mare Suștra Recaș Remetea Mare Ghiroda |
Baia Mare Seini Livada Botiz Satu Mare Moftinu Mic Carei Pișcolt Curtuiușeni Valea lui Mihai Târgușor Săcuieni Diosig Roșiori | 18:25 |
---|
Oradea Inand Salonta |
Timișoara Orţişoara Vinga Șagu Arad Șimand Chișineu Criș Zerind Avram Iancu | 19:45 |