00:00 | STB București |
---|
00:01 | STB București |
---|
00:05 | Buzău Ianca Brăila Galați |
---|
00:30 | Panciu Urziceni Mărășești Adjud Buzău Onești Târgu Ocna Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Cumpăna Palazu Mare Agigea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Fetești Lumina Eforie Sud Năvodari Cernavodă Medgidia Corbu Tuzla Costinești Constanța Săcele 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Chișinău |
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Techirghiol Corbu Ovidiu Fetești Movilița Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Cumpăna Ovidiu Neptun Drajna Techirghiol Jupiter Movilița Poiana Lazu Saturn Topraisar Fetești Agigea Lumina Mamaia Limanu Amzacea Cernavodă Eforie Nord Mamaia Sat 2 Mai Făclia Comana Vama Veche Mircea Vodă Negru Vodă Năvodari Eforie Sud Satu Nou Corbu Tuzla Costinești Medgidia Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Făgăraș Cristian Feldioara Săcele Codlea Ghimbav Zărnești Sînpetru Stupini Poiana Brașov Râşnov Sfântu-Gheorghe Hărman Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Tărlungeni Vulcan Ghimbav Cristian Stupini Sînpetru Ploiești Prejmer Codlea Bod Râşnov Câmpina Zărnești Hălchiu Vama Buzăului Feldioara Comarnic Hărman Întorsura Buzăului Lunca Câlnicului Sinaia Bușteni Chichiș Azuga Coșeni Chilieni Predeal Săcele Sfântu-Gheorghe Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
Palazu Mare Cumpăna Fetești Movilița Ovidiu Topraisar Agigea Cernavodă Medgidia Lumina Amzacea Techirghiol Comana Năvodari Constanța Eforie Nord Corbu Chirnogeni Eforie Sud Negru Vodă Săcele Tuzla Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Mamaia Cumpăna Lazu Mamaia Sat Castelu Agigea Palazu Mare Eforie Nord Cernavodă Poarta Albă Medgidia Ovidiu Murfatlar Valu lui Traian Lumina Năvodari Eforie Sud Constanța Tuzla 23 August Mangalia |
00:31 | STB București |
---|
01:00 | RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
---|
STB București |
01:01 | STB București |
---|
01:15 | Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Salcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
---|
01:30 | Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Palazu Mare Cogealac Cumpăna Movilița Agigea Topraisar Amzacea Techirghiol Ovidiu Eforie Nord Fetești Comana Lumina Cernavodă Eforie Sud Chirnogeni Năvodari Medgidia Negru Vodă Corbu Tuzla Costinești Cotu Văii Săcele Constanța 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova Filiași Turceni Rovinari |
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Techirghiol Corbu Ovidiu Movilița Poiana Fetești Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Drajna Ovidiu Neptun Cumpăna Techirghiol Jupiter Lazu Poiana Movilița Agigea Topraisar Fetești Saturn Mamaia Limanu Lumina Cernavodă Amzacea Mamaia Sat 2 Mai Comana Făclia Eforie Nord Negru Vodă Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Vama Veche Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Palazu Mare Fetești Cumpăna Agigea Cernavodă Ovidiu Techirghiol Medgidia Lumina Năvodari Constanța Eforie Nord Corbu Eforie Sud Săcele Tuzla Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
01:31 | STB București |
---|
02:00 | Panciu Mărășești Urziceni Adjud Buzău Onești Târgu Ocna Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Poiana Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Sînpetru Feldioara Ghimbav Râşnov Cristian Făgăraș Codlea Hărman Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău Odesa |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
02:01 | STB București |
---|
02:10 | Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumünster Rendsburg Flensburg Sønderborg Åbenrå Tønder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle |
---|
02:15 | Premier Tour Constanța |
---|
02:30 | Movilița Cumpăna Palazu Mare Cogealac Agigea Topraisar Amzacea Techirghiol Ovidiu Fetești Lumina Comana Eforie Nord Chirnogeni Eforie Sud Cernavodă Năvodari Negru Vodă Medgidia Corbu Tuzla Săcele Costinești Constanța Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Corbu Techirghiol Ovidiu Fetești Poiana Movilița Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Drajna Ovidiu Techirghiol Cumpăna Neptun Movilița Jupiter Lazu Poiana Topraisar Saturn Agigea Fetești Lumina Amzacea Limanu Cernavodă Mamaia Eforie Nord Comana 2 Mai Mamaia Sat Făclia Negru Vodă Vama Veche Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Satu Nou Tuzla Corbu Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Sînpetru Tărlungeni Ghimbav Cristian Vulcan Codlea Ploiești Bod Râşnov Prejmer Câmpina Zărnești Hălchiu Vlădeni Hărman Feldioara Comarnic Perșani Ozun Șercaia Lunca Câlnicului Sinaia Sântionlunca Moacșa Mândra Chichiș Bușteni Reci (Ram. Petrom) Coșeni Azuga Făgăraș Chilieni Predeal Brateș Săcele Pachia Sfântu-Gheorghe Covasna Brașov Bodoc Malnaș Zăbala Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Morningstar Tour Sinaia Bușteni Predeal Săcele Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc |
STB București |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
Cumpăna Fetești Movilița Palazu Mare Agigea Cernavodă Topraisar Ovidiu Lumina Techirghiol Medgidia Amzacea Constanța Comana Năvodari Eforie Nord Chirnogeni Eforie Sud Corbu Săcele Tuzla Negru Vodă Costinești Cotu Văii 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
02:31 | STB București |
---|
03:00 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
---|
STB București |
03:01 | STB București |
---|
03:20 | Bratislava Brno Praga Pirna Dresda Cottbus Vetschau Berlin Rostock Neumünster Rendsburg Flensburg Sønderborg Åbenrå Tønder Haderslev Esbjerg Kolding Fredericia Odense Svendborg Nyborg Slagelse Roskilde Copenhagen Vejle |
---|
03:30 | Cahul Cantemir Leova Hîncești Chișinău |
---|
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Ovidiu Corbu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Cumpăna Drajna Ovidiu Techirghiol Neptun Movilița Lazu Poiana Jupiter Agigea Saturn Fetești Topraisar Limanu Mamaia Amzacea Lumina Cernavodă Mamaia Sat Comana Eforie Nord 2 Mai Făclia Vama Veche Mircea Vodă Eforie Sud Năvodari Negru Vodă Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Stupini Ghimbav Codlea Hărman Făgăraș Sfântu-Gheorghe Poiana Brașov Sînpetru Feldioara Râşnov Săcele Cristian Zărnești Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Brăila Galați |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
03:31 | STB București |
---|
03:45 | Palazu Mare Cumpăna Cogealac Movilița Topraisar Agigea Techirghiol Amzacea Ovidiu Lumina Eforie Nord Fetești Comana Eforie Sud Chirnogeni Cernavodă Năvodari Medgidia Negru Vodă Tuzla Corbu Constanța Săcele Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
---|
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Salcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Stupini Tărlungeni Sînpetru Vulcan Ghimbav Cristian Bod Ploiești Prejmer Codlea Râşnov Zărnești Câmpina Vlădeni Hălchiu Vama Buzăului Perșani Hărman Întorsura Buzăului Feldioara Comarnic Șercaia Lunca Câlnicului Sinaia Bușteni Chichiș Mândra Făgăraș Coșeni Azuga Chilieni Predeal Săcele Sfântu-Gheorghe Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Fetești Cumpăna Palazu Mare Movilița Cernavodă Topraisar Agigea Ovidiu Lumina Amzacea Medgidia Techirghiol Constanța Eforie Nord Năvodari Comana Eforie Sud Corbu Chirnogeni Săcele Negru Vodă Tuzla Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
04:00 | Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
---|
Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia |
Panciu Mărășești Urziceni Adjud Buzău Onești Târgu Ocna Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Ianca Plopu Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Pitești Scornicești Strehaia Slatina Drobeta-Turnu Severin Balș Filiași Craiova Turceni Rovinari |
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Sir Trans Constanța |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
STB București |
04:01 | STB București |
---|
04:15 | Drajna Techirghiol Cumpăna Neptun Ovidiu Poiana Movilița Lazu Jupiter Saturn Agigea Topraisar Fetești Cernavodă Mamaia Lumina Amzacea Limanu Comana Eforie Nord Făclia 2 Mai Mamaia Sat Năvodari Vama Veche Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
---|
Premier Tour Constanța |
04:30 | Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
---|
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Techirghiol Ovidiu Corbu Movilița Poiana Fetești Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Regal Trans Chișinău |
STB București |
04:31 | STB București |
---|
05:00 | STB București |
---|
05:01 | STB București |
---|
05:30 | Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
---|
Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava |
Cristian Zărnești Râşnov Stupini Ghimbav Codlea Hărman Poiana Brașov Făgăraș Sînpetru Feldioara Sfântu-Gheorghe Săcele Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
05:31 | STB București |
---|
05:40 | Sighișoara Târgu-Mureș Cluj Napoca Cluj Napoca Aeroport |
---|
06:00 | Buzău Ianca Brăila Galați |
---|
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
București |
Cristian Stupini Vulcan Ghimbav Codlea Ploiești Râşnov Câmpina Zărnești Ozun Comarnic Hărman Lunca Câlnicului Sântionlunca Sinaia Bușteni Chichiș Moacșa Reci (Ram. Petrom) Azuga Coșeni Predeal Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Săcele Brașov Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
06:01 | STB București |
---|
06:15 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Mărășești Adjud Bacău Horia Roman Moțca Târgu Neamț Cristești Fălticeni Suceava Dumbrăveni Vlădeni Baisa Hudum Botoșani |
---|
06:30 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Palazu Mare Cogealac Movilița Cumpăna Agigea Topraisar Techirghiol Amzacea Ovidiu Fetești Comana Lumina Eforie Nord Cernavodă Năvodari Chirnogeni Eforie Sud Corbu Tuzla Negru Vodă Medgidia Săcele Costinești Constanța Cotu Văii 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
Drajna Techirghiol Ovidiu Lazu Neptun Cumpăna Poiana Agigea Jupiter Movilița Saturn Topraisar Fetești Cernavodă Amzacea Limanu Mamaia Lumina Comana Mamaia Sat 2 Mai Făclia Vama Veche Mircea Vodă Năvodari Negru Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Buzău Ianca Brăila Galați |
STB București |
Movilița Fetești Palazu Mare Cumpăna Cernavodă Agigea Ovidiu Topraisar Lumina Amzacea Medgidia Techirghiol Constanța Eforie Nord Năvodari Comana Eforie Sud Chirnogeni Corbu Săcele Tuzla Negru Vodă Cotu Văii Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
06:31 | STB București |
---|
07:00 | Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Țăndărei Giurgeni Hârșova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Ovidiu Corbu Techirghiol Fetești Movilița Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
07:01 | STB București |
---|
07:30 | Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
---|
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Făgăraș Feldioara Sfântu-Gheorghe Săcele Cristian Sînpetru Ghimbav Codlea Râşnov Hărman Poiana Brașov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
07:31 | STB București |
---|
08:00 | Cumpăna Techirghiol Lazu Neptun Drajna Ovidiu Poiana Agigea Jupiter Movilița Fetești Topraisar Saturn Cernavodă Amzacea Limanu Mamaia Lumina Mamaia Sat 2 Mai Comana Făclia Năvodari Mircea Vodă Negru Vodă Vama Veche Satu Nou Corbu Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
---|
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
08:01 | STB București |
---|
08:30 | STB București |
---|
08:31 | STB București |
---|
09:00 | Chișinău |
---|
STB București |
09:01 | STB București |
---|
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Mărășești Adjud Bacău Roman Moțca Cristești Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani |
09:30 | Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
---|
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Techirghiol Neptun Ovidiu Cumpăna Drajna Lazu Agigea Jupiter Poiana Movilița Fetești Topraisar Saturn Lumina Mamaia Amzacea Limanu Cernavodă Făclia 2 Mai Mamaia Sat Comana Negru Vodă Mircea Vodă Năvodari Vama Veche Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
09:31 | STB București |
---|
10:00 | Panciu Urziceni Mărășești Adjud Buzău Onești Târgu Ocna Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
Cogealac Fetești Cernavodă Medgidia Constanța |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Fetești Palazu Mare Cumpăna Movilița Agigea Cernavodă Topraisar Ovidiu Amzacea Lumina Techirghiol Medgidia Constanța Năvodari Comana Eforie Nord Corbu Chirnogeni Eforie Sud Tuzla Săcele Negru Vodă Cotu Văii Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
10:01 | STB București |
---|
10:25 | Chișinău |
---|
10:30 | Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Corbu Techirghiol Ovidiu Fetești Movilița Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
---|
Făgăraș Sînpetru Hărman Râşnov Poiana Brașov Săcele Feldioara Cristian Codlea Stupini Zărnești Sfântu-Gheorghe Ghimbav Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
STB București |
Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
10:31 | STB București |
---|
10:40 | Chișinău |
---|
10:41 | Chișinău |
---|
11:00 | Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Garliciu Sarichioi Enisala Saraiu Salcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
---|
Lazu Neptun Drajna Cumpăna Techirghiol Ovidiu Poiana Agigea Jupiter Movilița Fetești Topraisar Saturn Limanu Cernavodă Lumina Mamaia Amzacea Făclia 2 Mai Mamaia Sat Comana Negru Vodă Năvodari Vama Veche Mircea Vodă Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Cristian Vulcan Stupini Ghimbav Codlea Râşnov Vlădeni Zărnești Ozun Hărman Perșani Lunca Câlnicului Sântionlunca Șercaia Chichiș Mândra Moacșa Reci (Ram. Petrom) Făgăraș Brașov Coșeni Chilieni Brateș Pachia Sfântu-Gheorghe Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Vulcan Ghimbav Cristian Ploiești Râşnov Codlea Vlădeni Zărnești Câmpina Ozun Comarnic Perșani Hărman Lunca Câlnicului Sinaia Sântionlunca Șercaia Mândra Moacșa Chichiș Bușteni Azuga Reci (Ram. Petrom) Coșeni Făgăraș Chilieni Predeal Brateș Sfântu-Gheorghe Pachia Săcele Covasna Brașov Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Premier Tour Constanța |
STB București |
11:01 | STB București |
---|
11:30 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Techirghiol Corbu Ovidiu Poiana Fetești Movilița Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
11:31 | STB București |
---|
12:00 | Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Morningstar Tour Sinaia Bușteni Predeal Săcele Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Piatra Neamț |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
12:01 | STB București |
---|
12:25 | Chișinău |
---|
12:30 | Palazu Mare Cumpăna Cogealac Movilița Agigea Topraisar Amzacea Ovidiu Techirghiol Eforie Nord Lumina Comana Fetești Cernavodă Năvodari Eforie Sud Chirnogeni Corbu Negru Vodă Medgidia Tuzla Cotu Văii Costinești Săcele Constanța 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
---|
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Cumpăna Ovidiu Drajna Lazu Techirghiol Neptun Jupiter Movilița Poiana Agigea Topraisar Fetești Saturn Lumina Mamaia Cernavodă Amzacea Limanu Mamaia Sat 2 Mai Făclia Comana Negru Vodă Vama Veche Mircea Vodă Năvodari Corbu Satu Nou Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu |
Cristian Vulcan Stupini Râşnov Zărnești Hărman Lunca Câlnicului Chichiș Coșeni Brașov Chilieni Sfântu-Gheorghe Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Cristian Vulcan Stupini Ghimbav Codlea Râşnov Ploiești Zărnești Câmpina Comarnic Hărman Lunca Câlnicului Sinaia Bușteni Chichiș Coșeni Azuga Chilieni Predeal Săcele Sfântu-Gheorghe Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Morningstar Tour Sinaia Bușteni Predeal Săcele Brașov Sfântu-Gheorghe Covasna Târgu Secuiesc |
STB București |
Movilița Palazu Mare Cumpăna Fetești Agigea Cernavodă Ovidiu Topraisar Lumina Amzacea Techirghiol Medgidia Comana Năvodari Eforie Nord Constanța Eforie Sud Chirnogeni Corbu Negru Vodă Săcele Tuzla Costinești Cotu Văii 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Mamaia Cernavodă Medgidia Lazu Mamaia Sat Castelu Agigea Poarta Albă Palazu Mare Eforie Nord Ovidiu Murfatlar Valu lui Traian Lumina Eforie Sud Năvodari Constanța Tuzla 23 August Mangalia |
12:31 | STB București |
---|
13:00 | Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
---|
Panciu Mărășești Urziceni Buzău Adjud Onești Târgu Ocna Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Techirghiol Corbu Ovidiu Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Sfântu-Gheorghe Făgăraș Codlea Săcele Zărnești Hărman Râşnov Poiana Brașov Feldioara Cristian Ghimbav Stupini Sînpetru Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Premier Tour Constanța |
STB București |
13:01 | STB București |
---|
13:30 | Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Movilița Cumpăna Cogealac Palazu Mare Topraisar Agigea Techirghiol Amzacea Ovidiu Comana Fetești Eforie Nord Lumina Eforie Sud Chirnogeni Năvodari Cernavodă Medgidia Corbu Negru Vodă Tuzla Săcele Constanța Costinești Cotu Văii 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Ghimbav Cristian Tărlungeni Stupini Sînpetru Vulcan Bod Codlea Prejmer Râşnov Hălchiu Vama Buzăului Zărnești Vlădeni Hărman Întorsura Buzăului Ozun Feldioara Perșani Șercaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Mândra Moacșa Chichiș Brașov Făgăraș Reci (Ram. Petrom) Coșeni Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Vulcan Stupini Cristian Tărlungeni Ghimbav Sînpetru Prejmer Codlea Bod Râşnov Ploiești Hălchiu Vama Buzăului Zărnești Vlădeni Câmpina Feldioara Comarnic Ozun Perșani Întorsura Buzăului Hărman Lunca Câlnicului Sântionlunca Sinaia Șercaia Chichiș Bușteni Moacșa Mândra Coșeni Făgăraș Reci (Ram. Petrom) Azuga Brateș Predeal Chilieni Sfântu-Gheorghe Săcele Pachia Brașov Bodoc Covasna Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Turia Tușnad Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
Palazu Mare Cumpăna Fetești Movilița Topraisar Ovidiu Agigea Cernavodă Amzacea Techirghiol Medgidia Lumina Eforie Nord Comana Năvodari Constanța Corbu Eforie Sud Chirnogeni Tuzla Negru Vodă Săcele Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Constanța |
13:31 | STB București |
---|
13:45 | Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia |
---|
14:00 | Buzău Ianca Brăila Galați |
---|
Chișinău |
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Giurgeni Zebil Hârșova Garliciu Sarichioi Saraiu Enisala Salcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Ovidiu Corbu Techirghiol Poiana Movilița Fetești Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Ovidiu Cumpăna Drajna Techirghiol Neptun Jupiter Lazu Movilița Poiana Agigea Topraisar Fetești Saturn Cernavodă Amzacea Limanu Lumina Mamaia 2 Mai Făclia Comana Mamaia Sat Eforie Nord Negru Vodă Eforie Sud Vama Veche Năvodari Mircea Vodă Tuzla Corbu Satu Nou Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Lazu Agigea Castelu Poarta Albă Cernavodă Palazu Mare Eforie Nord Medgidia Ovidiu Murfatlar Lumina Valu lui Traian Eforie Sud Năvodari Constanța Tuzla 23 August Mangalia |
14:01 | STB București |
---|
14:20 | Miercurea-Ciuc Gheorgheni Toplița Borsec Tulgheș Grințieș Poiana Largului Borca Broșteni Crucea Chiril Vatra Dornei Iacobeni Câmpulung Moldovenesc |
---|
14:30 | Panciu Mărășești Urziceni Adjud Buzău Onești Târgu Ocna Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Movilița Cumpăna Cogealac Topraisar Agigea Palazu Mare Ovidiu Amzacea Techirghiol Eforie Nord Lumina Comana Fetești Cernavodă Eforie Sud Chirnogeni Năvodari Negru Vodă Corbu Tuzla Medgidia Costinești Constanța Cotu Văii Săcele Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Poiana Brașov Feldioara Cristian Ghimbav Sfântu-Gheorghe Făgăraș Codlea Sînpetru Săcele Hărman Râşnov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu |
Ghimbav Vulcan Cristian Stupini Râşnov Codlea Zărnești Ozun Hărman Lunca Câlnicului Sântionlunca Chichiș Moacșa Brașov Coșeni Reci (Ram. Petrom) Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Bodoc Covasna Malnaș Zăbala Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Stupini Ghimbav Vulcan Cristian Râşnov Ploiești Codlea Zărnești Câmpina Comarnic Ozun Hărman Sântionlunca Lunca Câlnicului Sinaia Bușteni Moacșa Chichiș Azuga Reci (Ram. Petrom) Coșeni Brateș Chilieni Predeal Sfântu-Gheorghe Săcele Pachia Covasna Brașov Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Bixad Târgu Secuiesc Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Cumpăna Palazu Mare Movilița Fetești Ovidiu Agigea Topraisar Cernavodă Medgidia Lumina Techirghiol Amzacea Eforie Nord Comana Constanța Năvodari Corbu Eforie Sud Chirnogeni Negru Vodă Tuzla Săcele Costinești Cotu Văii 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
14:31 | STB București |
---|
15:00 | Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia |
---|
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
Chișinău Odesa |
Buzău Ianca Brăila Galați |
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Lazu Mamaia Cumpăna Mamaia Sat Agigea Năvodari Ovidiu Techirghiol Corbu Movilița Fetești Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Techirghiol Cumpăna Drajna Ovidiu Neptun Poiana Movilița Jupiter Lazu Saturn Fetești Agigea Topraisar Limanu Lumina Cernavodă Mamaia Amzacea Eforie Nord Mamaia Sat Comana Făclia 2 Mai Negru Vodă Năvodari Vama Veche Eforie Sud Mircea Vodă Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
STB București |
15:01 | STB București |
---|
15:30 | Pitești Scornicești Strehaia Drobeta-Turnu Severin Slatina Balș Craiova Filiași Turceni Rovinari |
---|
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Tărlungeni Sînpetru Stupini Cristian Ghimbav Vulcan Prejmer Codlea Bod Râşnov Vlădeni Hălchiu Zărnești Vama Buzăului Întorsura Buzăului Hărman Feldioara Perșani Ozun Șercaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Chichiș Mândra Moacșa Brașov Coșeni Făgăraș Reci (Ram. Petrom) Brateș Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Catalina Micfalău Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Cristian Ghimbav Vulcan Tărlungeni Sînpetru Stupini Bod Codlea Prejmer Râşnov Ploiești Câmpina Zărnești Vlădeni Hălchiu Vama Buzăului Perșani Hărman Comarnic Întorsura Buzăului Ozun Feldioara Sântionlunca Lunca Câlnicului Sinaia Șercaia Chichiș Moacșa Bușteni Mândra Azuga Făgăraș Coșeni Reci (Ram. Petrom) Brateș Chilieni Predeal Sfântu-Gheorghe Pachia Săcele Bodoc Brașov Covasna Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Tușnadu Nou Sânzieni Tușnad Turia Cernat Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
15:31 | STB București |
---|
16:00 | Cumpăna Palazu Mare Agigea Ovidiu Techirghiol Fetești Lumina Eforie Nord Cernavodă Eforie Sud Năvodari Tuzla Corbu Medgidia Constanța Săcele Costinești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Corbu Ovidiu Techirghiol Movilița Fetești Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Sînpetru Săcele Hărman Stupini Feldioara Cristian Ghimbav Sfântu-Gheorghe Făgăraș Poiana Brașov Zărnești Râşnov Codlea Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
STB București |
Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Fetești Palazu Mare Movilița Cumpăna Cernavodă Topraisar Agigea Ovidiu Amzacea Techirghiol Lumina Medgidia Constanța Comana Năvodari Eforie Nord Corbu Eforie Sud Chirnogeni Tuzla Săcele Negru Vodă Cotu Văii Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
16:01 | STB București |
---|
16:15 | Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Țăndărei Giurgeni Hârșova Garliciu Saraiu Topolog Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
---|
16:30 | Panciu Urziceni Mărășești Buzău Adjud Onești Târgu Ocna Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Tișița Adjud Bacău Roman Cristești Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Fălești Bălți |
Neptun Ovidiu Techirghiol Drajna Cumpăna Movilița Lazu Poiana Jupiter Agigea Fetești Saturn Topraisar Limanu Mamaia Amzacea Cernavodă Lumina Comana Făclia Eforie Nord 2 Mai Mamaia Sat Mircea Vodă Eforie Sud Vama Veche Năvodari Negru Vodă Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Mamaia Lazu Mamaia Sat Cumpăna Agigea Castelu Palazu Mare Poarta Albă Cernavodă Eforie Nord Murfatlar Ovidiu Medgidia Lumina Valu lui Traian Eforie Sud Năvodari Constanța Tuzla 23 August Mangalia |
16:31 | STB București |
---|
17:00 | Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău |
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Techirghiol Corbu Ovidiu Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Eforie Nord Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Sud Saligny Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
Stupini Ghimbav Vulcan Cristian Râşnov Codlea Ploiești Zărnești Câmpina Comarnic Hărman Sinaia Lunca Câlnicului Chichiș Bușteni Azuga Coșeni Predeal Chilieni Sfântu-Gheorghe Săcele Brașov Bodoc Malnaș Micfalău Bixad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
București |
17:01 | STB București |
---|
17:30 | Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
---|
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Cernauti Adjud Bacău Roman Moțca Fălticeni Suceava Rădăuți Siret |
Neptun Cumpăna Techirghiol Ovidiu Drajna Movilița Poiana Jupiter Lazu Saturn Fetești Agigea Topraisar Limanu Amzacea Lumina Cernavodă Mamaia Comana Eforie Nord Făclia Mamaia Sat 2 Mai Mircea Vodă Năvodari Vama Veche Negru Vodă Eforie Sud Satu Nou Tuzla Corbu Costinești Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Fălticeni Suceava |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
17:31 | STB București |
---|
18:00 | Chișinău |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Enisala Saraiu Salcioara Topolog Baia Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Ovidiu Techirghiol Fetești Movilița Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cernavodă Cotu Văii Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
STB București |
18:01 | STB București |
---|
18:30 | Cernavodă Medgidia Constanța Costinești Mangalia |
---|
Panciu Urziceni Mărășești Buzău Adjud Onești Târgu Ocna Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
Palazu Mare Movilița Cumpăna Cogealac Agigea Topraisar Techirghiol Amzacea Ovidiu Fetești Comana Eforie Nord Lumina Eforie Sud Năvodari Chirnogeni Cernavodă Medgidia Corbu Tuzla Negru Vodă Cotu Văii Costinești Constanța Săcele Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Techirghiol Ovidiu Cumpăna Drajna Neptun Lazu Jupiter Poiana Movilița Agigea Saturn Fetești Topraisar Lumina Amzacea Mamaia Cernavodă Limanu Mamaia Sat Făclia 2 Mai Eforie Nord Comana Mircea Vodă Vama Veche Eforie Sud Negru Vodă Năvodari Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Codlea Poiana Brașov Ghimbav Făgăraș Sînpetru Hărman Cristian Sfântu-Gheorghe Feldioara Râşnov Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Palazu Mare Cumpăna Movilița Fetești Topraisar Cernavodă Ovidiu Agigea Techirghiol Amzacea Lumina Medgidia Năvodari Eforie Nord Comana Constanța Eforie Sud Corbu Chirnogeni Tuzla Negru Vodă Săcele Cotu Văii Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
18:31 | STB București |
---|
19:00 | Dorohoi Darabani |
---|
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Moțca Târgu Neamț Fălticeni Suceava Dumbrăveni Botoșani |
Chișinău |
STB București |
19:01 | STB București |
---|
19:15 | Mamaia Cernavodă Medgidia Mamaia Sat Lazu Castelu Agigea Palazu Mare Poarta Albă Eforie Nord Ovidiu Murfatlar Lumina Valu lui Traian Constanța Eforie Sud Năvodari Tuzla 23 August Mangalia |
---|
19:30 | Pașcani |
---|
Cumpăna Cogealac Palazu Mare Movilița Agigea Topraisar Ovidiu Techirghiol Amzacea Comana Fetești Lumina Eforie Nord Chirnogeni Eforie Sud Năvodari Cernavodă Tuzla Negru Vodă Medgidia Corbu Săcele Cotu Văii Costinești Constanța 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Filiași Pitești Strehaia Scornicești Drobeta-Turnu Severin Slatina Balș Craiova |
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Salcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Agigea Năvodari Corbu Techirghiol Ovidiu Movilița Fetești Poiana Lumina Topraisar Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Dulcești Mircea Vodă Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Murfatlar Costinești Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Techirghiol Neptun Cumpăna Drajna Ovidiu Poiana Jupiter Movilița Lazu Saturn Topraisar Agigea Fetești Amzacea Lumina Cernavodă Limanu Eforie Nord 2 Mai Făclia Comana Mircea Vodă Vama Veche Năvodari Negru Vodă Eforie Sud Corbu Satu Nou Tuzla Medgidia Costinești 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Tărlungeni Stupini Cristian Sînpetru Ghimbav Vulcan Codlea Râşnov Prejmer Bod Ploiești Hălchiu Câmpina Vlădeni Vama Buzăului Zărnești Ozun Întorsura Buzăului Hărman Comarnic Perșani Feldioara Șercaia Sântionlunca Lunca Câlnicului Sinaia Chichiș Bușteni Mândra Moacșa Reci (Ram. Petrom) Azuga Făgăraș Coșeni Brateș Chilieni Predeal Sfântu-Gheorghe Săcele Pachia Brașov Covasna Bodoc Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
Cumpăna Palazu Mare Movilița Fetești Ovidiu Agigea Topraisar Cernavodă Amzacea Medgidia Lumina Techirghiol Eforie Nord Năvodari Constanța Comana Corbu Chirnogeni Eforie Sud Negru Vodă Săcele Tuzla Costinești Cotu Văii Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
19:31 | STB București |
---|
19:45 | Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
---|
20:00 | Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
Săcele Râşnov Codlea Sînpetru Poiana Brașov Sfântu-Gheorghe Ghimbav Făgăraș Hărman Cristian Feldioara Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Constanța |
20:01 | STB București |
---|
20:15 | Fălești Bălți |
---|
Fălești Bălți |
20:30 | Panciu Mărășești Urziceni Buzău Adjud Onești Târgu Ocna Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Techirghiol Corbu Ovidiu Poiana Movilița Fetești Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Comana Nicolae Bălcescu Albești Cernavodă Cotu Văii Ștefan cel Mare Eforie Nord Negru Vodă Saligny Eforie Sud Tuzla Pecineaga Făclia Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Drajna Cumpăna Neptun Ovidiu Techirghiol Lazu Movilița Jupiter Poiana Agigea Topraisar Saturn Fetești Amzacea Mamaia Limanu Lumina Cernavodă Făclia Comana 2 Mai Eforie Nord Mamaia Sat Vama Veche Mircea Vodă Negru Vodă Eforie Sud Năvodari Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Huși |
STB București |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
20:31 | Chișinău |
---|
STB București |
21:00 | Fetești Cernavodă Medgidia Constanța |
---|
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău |
Pitești Scornicești Slatina Balș Craiova |
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Drajna Nouă Slobozia Bucu Ograda Agighiol Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Garliciu Sarichioi Saraiu Enisala Salcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Ghimbav Cristian Vulcan Stupini Râşnov Ploiești Codlea Câmpina Zărnești Hărman Ozun Comarnic Sântionlunca Sinaia Lunca Câlnicului Chichiș Bușteni Moacșa Coșeni Reci (Ram. Petrom) Azuga Brateș Predeal Chilieni Pachia Săcele Sfântu-Gheorghe Brașov Bodoc Covasna Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Bixad Târgu Secuiesc Sânzieni Tușnadu Nou Turia Tușnad Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
Fetești Palazu Mare Ovidiu Cernavodă Lumina Medgidia Năvodari Constanța Corbu Săcele |
21:01 | Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani |
---|
STB București |
21:15 | Fălești Bălți Florești Soroca |
---|
21:30 | Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Ovidiu Techirghiol Corbu Fetești Poiana Movilița Topraisar Lumina Mihail Kogălniceanu Amzacea Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Negru Vodă Eforie Nord Ștefan cel Mare Saligny Eforie Sud Tuzla Făclia Pecineaga Dulcești Mircea Vodă Moșneni Satu Nou Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Constanța Olimp Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Drajna Cumpăna Techirghiol Neptun Ovidiu Poiana Lazu Jupiter Movilița Agigea Saturn Topraisar Fetești Amzacea Limanu Lumina Mamaia Cernavodă Comana Mamaia Sat 2 Mai Eforie Nord Făclia Vama Veche Năvodari Mircea Vodă Eforie Sud Negru Vodă Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Hărman Poiana Brașov Cristian Feldioara Râşnov Ghimbav Sînpetru Săcele Codlea Făgăraș Sfântu-Gheorghe Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
21:31 | STB București |
---|
22:00 | STB București |
---|
22:01 | STB București |
---|
22:15 | Focșani Bârlad Huși |
---|
22:30 | Panciu Urziceni Mărășești Adjud Buzău Onești Târgu Ocna Râmnicu Sărat Focșani Tișița Tecuci Bârlad Vaslui |
---|
Palazu Mare Cogealac Cumpăna Movilița Topraisar Agigea Ovidiu Techirghiol Amzacea Comana Fetești Lumina Eforie Nord Cernavodă Năvodari Eforie Sud Chirnogeni Negru Vodă Medgidia Corbu Tuzla Cotu Văii Constanța Săcele Costinești Albești 23 August Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Chișinău Odesa |
Mamaia Lazu Cumpăna Mamaia Sat Năvodari Agigea Techirghiol Ovidiu Corbu Movilița Fetești Poiana Topraisar Lumina Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Ștefan cel Mare Negru Vodă Eforie Nord Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Satu Nou Moșneni Medgidia 23 August Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Bărcănești Ploiești Florești Băicoi Bănești Câmpina Cornu de Jos Frăsinet Nistorești Podu Corbului Comarnic Posada Sinaia Poiana țapului Bușteni Azuga Predeal Timișu de Sus Timișu de Jos Brașov Săcele Tărlungeni Zizin Sînpetru Stupini Hărman Prejmer Bod Colonia Bod Poiana Brașov Ghimbav Aeroport Ghimbav-Brașov Codlea Hălchiu Satu Nou Cristian Râşnov Vulcan Lunca Câlnicului Zărnești Chichiș Dumbrăvița Ozun Coșeni Chilieni Vlădeni Bran Moeciu de Jos Sfântu-Gheorghe Bodoc Reci (Ram. Petrom) Sântionlunca Moacșa Șinca Veche Perșani Vad Brateș Cernat Pachia Covasna Zăbala Târgu Secuiesc Șercaia Mândra Făgăraș Sânzieni Turia Micfalău Bixad Băile Tușnad Tușnadu Nou Tușnad Cozmeni Ciucani Sânmartin Sâncrăieni Miercurea-Ciuc |
Techirghiol Drajna Ovidiu Neptun Cumpăna Jupiter Poiana Movilița Lazu Topraisar Agigea Fetești Saturn Lumina Cernavodă Amzacea Mamaia Limanu Mamaia Sat Eforie Nord 2 Mai Făclia Comana Mircea Vodă Negru Vodă Năvodari Eforie Sud Vama Veche Corbu Satu Nou Tuzla Costinești Medgidia Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Cristian Săcele Hărman Poiana Brașov Feldioara Sînpetru Râşnov Codlea Sfântu-Gheorghe Ghimbav Făgăraș Bran Comarnic Sinaia Bușteni Azuga Predeal Brașov |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Căiuți Onești Târgu Ocna Comănești Moinești |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Panciu Adjud Bacău Buhuși Piatra Neamț |
Urziceni Buzău Râmnicu Sărat Focșani Tișița Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Iași |
Buzău Ianca Brăila Galați |
Urziceni Buzău Focșani Adjud Bacău Roman Iași |
Sînpetru Tărlungeni Stupini Ghimbav Cristian Vulcan Râşnov Bod Ploiești Prejmer Codlea Câmpina Vlădeni Zărnești Hălchiu Vama Buzăului Feldioara Întorsura Buzăului Ozun Comarnic Perșani Hărman Sântionlunca Sinaia Șercaia Lunca Câlnicului Bușteni Mândra Chichiș Moacșa Coșeni Azuga Reci (Ram. Petrom) Făgăraș Brateș Predeal Chilieni Sfântu-Gheorghe Pachia Săcele Bodoc Brașov Covasna Zăbala Malnaș Micfalău Catalina Târgu Secuiesc Bixad Sânzieni Tușnadu Nou Tușnad Turia Cozmeni Cernat Ciucani Sânmartin Sânsimion Miercurea-Ciuc Bălan Gheorgheni Odorheiu Secuiesc Toplița |
Premier Tour Constanța |
STB București |
Vlădeni Șinca Veche Perșani Vad Șercaia Mândra Făgăraș |
Fetești Movilița Palazu Mare Cumpăna Ovidiu Agigea Cernavodă Topraisar Techirghiol Medgidia Lumina Amzacea Constanța Năvodari Comana Eforie Nord Eforie Sud Corbu Chirnogeni Tuzla Săcele Negru Vodă Cotu Văii Costinești 23 August Albești Moșneni Dulcești Pecineaga Mangalia Limanu 2 Mai Vama Veche |
22:31 | STB București |
---|
22:45 | Buzău Râmnicu Sărat Focșani Adjud Bacău Roman Târgu Frumos Hârlău Flămânzi Botoșani |
---|
Unibus Ruse Pleven Sofia Salonic Kateríni Lárisa Volos Lamía Athens Pireas |
23:00 | Buzău Cilibia C.A. Rosetti Surdila-Greci Făurei Surdila-Găiseanca Filipești Mircea Vodă Dedulești Plopu Ianca Bordei Verde Oprișenești Urleasca Traian Silistraru Lacu Sărat Brăila Galați |
---|
Pitești Filiași Strehaia Scornicești Drobeta-Turnu Severin Slatina Balș Craiova |
RBT Turistic Line Buzău Ianca Brăila Galați |
Drajna Nouă Slobozia Bucu Agighiol Ograda Țăndărei Zebil Giurgeni Hârșova Sarichioi Garliciu Saraiu Enisala Salcioara Baia Topolog Jurilovca Ciucurova Slava Rusă 2 Cantoane Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Nalbant Cataloi Tulcea |
Pitești Râmnicu Vâlcea Horezu Târgu Jiu |
STB București |
Slobozia Hârșova Ciucurova Nicolae Bălcescu Babadag Tulcea |
23:01 | STB București |
---|
23:30 | Pitești Râmnicu Vâlcea Băile Govora Horezu Târgu Jiu |
---|
Lazu Mamaia Mamaia Sat Cumpăna Năvodari Agigea Corbu Ovidiu Techirghiol Poiana Movilița Fetești Lumina Topraisar Amzacea Mihail Kogălniceanu Nicolae Bălcescu Comana Albești Cotu Văii Cernavodă Eforie Nord Negru Vodă Ștefan cel Mare Eforie Sud Saligny Tuzla Făclia Pecineaga Mircea Vodă Dulcești Moșneni Satu Nou 23 August Medgidia Castelu Nisipari Poarta Albă Costinești Murfatlar Valu lui Traian Olimp Constanța Neptun Venus Mangalia 2 Mai Limanu |
Techirghiol Drajna Neptun Ovidiu Cumpăna Poiana Lazu Jupiter Movilița Agigea Saturn Topraisar Fetești Amzacea Mamaia Cernavodă Lumina Limanu 2 Mai Eforie Nord Comana Mamaia Sat Făclia Vama Veche Năvodari Eforie Sud Negru Vodă Mircea Vodă Tuzla Satu Nou Corbu Medgidia Costinești Castelu 23 August Nisipari Poarta Albă Mangalia Murfatlar Valu lui Traian Constanța |
Premier Tour Constanța |
STB București |
23:31 | STB București |