Corbu Nicolae Bălcescu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Comana Lumina Mamaia Limanu Poiana Amzacea 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Movilița Mangalia Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 00:00 |
---|
Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
STB București | 00:06 |
---|
STB București | 00:09 |
---|
Chișinău | 00:15 |
---|
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Cernat Vulcan Toplița Turia Râşnov Stupini Sânzieni Odorheiu Secuiesc Cristian Târgu Secuiesc Gheorgheni Bălan Catalina Codlea Zăbala Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Covasna Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Ozun Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 00:20 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 00:30 |
---|
Direct Aeroport CT Moșneni Albești Săcele Corbu Dulcești Cotu Văii Pecineaga Negru Vodă Năvodari Chirnogeni Vama Veche Lumina Comana 2 Mai Ovidiu Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Slava Rusă Enisala Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Sir Trans Constanța |
STB București | 00:36 |
---|
STB București | 00:39 |
---|
Cernat Vulcan Râşnov Turia Toplița Stupini Odorheiu Secuiesc Cristian Sânzieni Gheorgheni Târgu Secuiesc Catalina Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Zăbala Ghimbav Covasna Sânsimion Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 00:50 |
---|
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia | 01:00 |
---|
STB București | 01:06 |
---|
STB București | 01:09 |
---|
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 01:15 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 01:30 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Vama Veche Negru Vodă Corbu Constanța Năvodari 2 Mai Comana Limanu Amzacea Valu lui Traian Saturn Topraisar Mamaia Sat Murfatlar Lumina Poiana Jupiter Mamaia Movilița Techirghiol Neptun Poarta Albă Ovidiu Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Premier Tour Constanța |
STB București | 01:36 |
---|
STB București | 01:39 |
---|
Chișinău | 01:45 |
---|
Feldioara Codlea Sfântu-Gheorghe Cristian Poiana Brașov Zărnești Sînpetru Ghimbav Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 01:50 |
---|
Chișinău Hîncești Leova Cantemir Cahul | 02:00 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Albești Constanța Mamaia Sat Lumina Mamaia Limanu Comana Amzacea Poiana Topraisar Valu lui Traian 2 Mai Mangalia Ovidiu Murfatlar Movilița Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Galați Brăila Urziceni |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
STB București | 02:06 |
---|
STB București | 02:09 |
---|
Dorohoi Botoșani Copălău Flămânzi Suceava Hârlău Fălticeni Cristești Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 02:10 |
---|
Direct Aeroport CT Moșneni Săcele Corbu Dulcești Pecineaga Năvodari Vama Veche Lumina Ovidiu 2 Mai Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 02:30 |
---|
STB București | 02:36 |
---|
STB București | 02:39 |
---|
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 02:45 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă | 03:00 |
---|
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 03:06 |
---|
STB București | 03:09 |
---|
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 03:15 |
---|
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Stupini Sfântu-Gheorghe Feldioara Poiana Brașov Râşnov Făgăraș Codlea Hărman Sînpetru Săcele Zărnești Cristian Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 03:20 |
---|
Normandia Transfer Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 03:25 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 03:30 |
---|
B&B Travel Drobeta-Turnu Severin Strehaia Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Suceava Fălticeni Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău |
Vulcan Zărnești Cernat Feldioara Făgăraș Întorsura Buzăului Toplița Râşnov Mândra Hălchiu Vama Buzăului Turia Bod Sânzieni Prejmer Șercaia Cristian Odorheiu Secuiesc Tărlungeni Gheorgheni Târgu Secuiesc Perșani Sînpetru Vlădeni Bălan Catalina Zăbala Codlea Miercurea-Ciuc Covasna Sânsimion Ghimbav Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Azuga Coșeni Chichiș Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
București |
STB București | 03:36 |
---|
STB București | 03:39 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Adjud Focșani Mărășești Râmnicu Sărat Panciu Buzău Urziceni | 03:45 |
---|
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 04:00 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Direct Aeroport CT Moșneni Săcele Albești Corbu Cotu Văii Dulcești Pecineaga Negru Vodă Năvodari Lumina Vama Veche Chirnogeni 2 Mai Ovidiu Comana Limanu Palazu Mare Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Corbu Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Năvodari Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Comana Limanu Lumina Mamaia Poiana Amzacea Valu lui Traian 2 Mai Topraisar Movilița Murfatlar Ovidiu Mangalia Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Bălți Fălești Sculeni |
Vama Veche Negru Vodă Corbu Năvodari Constanța 2 Mai Comana Limanu Amzacea Valu lui Traian Saturn Murfatlar Topraisar Lumina Mamaia Sat Mamaia Jupiter Movilița Poiana Techirghiol Poarta Albă Neptun Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 04:06 |
---|
STB București | 04:09 |
---|
Vulcan Râşnov Stupini Toplița Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Predeal Azuga Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 04:20 |
---|
Bălți Fălești | 04:30 |
---|
Vulcan Stupini Toplița Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Bălți Fălești |
STB București | 04:36 |
---|
STB București | 04:39 |
---|
Suceava Fălticeni Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău | 04:45 |
---|
B&B Travel Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 04:50 |
---|
Chișinău Huși | 04:55 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 05:00 |
---|
Florești Bălți Fălești |
Huși |
Premier Tour Constanța |
STB București | 05:06 |
---|
STB București | 05:09 |
---|
Chișinău | 05:15 |
---|
Ghimbav Sînpetru Săcele Zărnești Cristian Stupini Sfântu-Gheorghe Feldioara Poiana Brașov Râşnov Făgăraș Codlea Hărman Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 05:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Adjud Focșani Râmnicu Sărat Mărășești Panciu Buzău Urziceni | 05:30 |
---|
Direct Aeroport CT Săcele Moșneni Albești Cotu Văii Dulcești Corbu Năvodari Pecineaga Negru Vodă Vama Veche Chirnogeni Lumina Ovidiu 2 Mai Comana Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Lumina Mamaia Comana Limanu Amzacea Poiana 2 Mai Topraisar Valu lui Traian Murfatlar Mangalia Ovidiu Movilița Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Lazu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Corbu Negru Vodă Vama Veche Constanța 2 Mai Comana Năvodari Limanu Amzacea Valu lui Traian Saturn Topraisar Lumina Mamaia Sat Murfatlar Jupiter Poiana Movilița Mamaia Techirghiol Ovidiu Neptun Poarta Albă Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
STB București | 05:36 |
---|
STB București | 05:39 |
---|
Huși Bârlad Focșani | 05:45 |
---|
Unibus Pireas Athens Lamía Volos Lárisa Kateríni Salonic Sofia Pleven Ruse |
Chișinău Huși Bârlad | 05:50 |
---|
Zărnești Întorsura Buzăului Vulcan Făgăraș Feldioara Hălchiu Toplița Mândra Stupini Râşnov Vama Buzăului Bod Șercaia Odorheiu Secuiesc Cristian Prejmer Gheorgheni Tărlungeni Perșani Sînpetru Bălan Vlădeni Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Azuga Coșeni Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă | 06:00 |
---|
Iași Adjud Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Zărnești Întorsura Buzăului Vulcan Făgăraș Feldioara Mândra Vama Buzăului Stupini Toplița Hălchiu Râşnov Șercaia Bod Cristian Prejmer Odorheiu Secuiesc Sînpetru Tărlungeni Perșani Gheorgheni Vlădeni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Azuga Coșeni Chichiș Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Premier Tour Constanța |
STB București | 06:06 |
---|
STB București | 06:09 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 06:30 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Mamaia Lumina Limanu Comana Poiana Amzacea 2 Mai Topraisar Valu lui Traian Ovidiu Movilița Murfatlar Mangalia Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Cernauti Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 06:36 |
---|
STB București | 06:39 |
---|
B&B Travel Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 06:45 |
---|
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Direct Aeroport CT Săcele Moșneni Dulcești Corbu Pecineaga Năvodari Vama Veche Lumina 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Limanu Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 07:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Negru Vodă Corbu Vama Veche Constanța Năvodari 2 Mai Comana Limanu Valu lui Traian Amzacea Mamaia Sat Lumina Murfatlar Saturn Topraisar Poiana Jupiter Mamaia Movilița Techirghiol Ovidiu Poarta Albă Neptun Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
STB București | 07:06 |
---|
STB București | 07:09 |
---|
Sînpetru Râşnov Codlea Poiana Brașov Făgăraș Feldioara Hărman Săcele Zărnești Ghimbav Cristian Stupini Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 07:20 |
---|
Poiana Brașov Bran Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Ghimbav Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Focșani Adjud Mărășești Râmnicu Sărat Panciu Buzău Urziceni | 07:30 |
---|
Corbu Nicolae Bălcescu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Lumina Limanu Comana Mamaia Poiana Amzacea Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Mangalia Movilița Ovidiu Murfatlar Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Lazu Medgidia Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Normandia Transfer Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
STB București | 07:36 |
---|
STB București | 07:39 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 08:00 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
STB București | 08:06 |
---|
STB București | 08:09 |
---|
Cernat Vulcan Râşnov Turia Stupini Toplița Odorheiu Secuiesc Sânzieni Cristian Târgu Secuiesc Gheorgheni Catalina Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Zăbala Covasna Sânsimion Ghimbav Pachia Sânmartin Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Azuga Coșeni Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 08:20 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 08:30 |
---|
Negru Vodă Corbu Vama Veche Năvodari 2 Mai Comana Constanța Limanu Amzacea Valu lui Traian Murfatlar Lumina Mamaia Sat Saturn Topraisar Jupiter Mamaia Movilița Poiana Poarta Albă Neptun Ovidiu Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Costinești Mircea Vodă Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Normandia Transfer Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Cernat Vulcan Râşnov Toplița Turia Stupini Cristian Sânzieni Odorheiu Secuiesc Târgu Secuiesc Gheorgheni Bălan Catalina Zăbala Codlea Miercurea-Ciuc Covasna Ghimbav Sânsimion Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Azuga Coșeni Chichiș Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Premier Tour Constanța |
STB București | 08:36 |
---|
STB București | 08:39 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă | 09:00 |
---|
Direct Aeroport CT Albești Săcele Moșneni Corbu Dulcești Cotu Văii Pecineaga Negru Vodă Năvodari Chirnogeni Vama Veche Lumina Comana 2 Mai Ovidiu Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Limanu Comana Lumina Mamaia Amzacea Poiana 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Movilița Ovidiu Mangalia Murfatlar Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
STB București | 09:06 |
---|
STB București | 09:09 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 09:15 |
---|
Chișinău |
B&B Travel Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Sînpetru Cristian Stupini Codlea Săcele Ghimbav Râşnov Poiana Brașov Făgăraș Feldioara Sfântu-Gheorghe Hărman Zărnești Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 09:20 |
---|
Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 09:30 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Odesa Chișinău Huși |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 09:36 |
---|
STB București | 09:39 |
---|
Morningstar Tour Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Săcele Predeal Bușteni Sinaia | 09:50 |
---|
Făgăraș Zărnești Feldioara Vulcan Întorsura Buzăului Hălchiu Toplița Mândra Stupini Vama Buzăului Râşnov Odorheiu Secuiesc Prejmer Cristian Șercaia Bod Tărlungeni Perșani Sînpetru Gheorgheni Vlădeni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Chilieni Predeal Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Galați Brăila Ianca Buzău | 10:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Slava Rusă Enisala Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Negru Vodă Vama Veche Corbu 2 Mai Comana Năvodari Constanța Amzacea Valu lui Traian Limanu Mamaia Sat Murfatlar Saturn Topraisar Lumina Poiana Movilița Mamaia Jupiter Ovidiu Neptun Techirghiol Poarta Albă Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Normandia Transfer Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
STB București | 10:06 |
---|
STB București | 10:09 |
---|
Normandia Transfer Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 10:15 |
---|
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Morningstar Tour Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Săcele Predeal Bușteni Sinaia | 10:20 |
---|
Feldioara Zărnești Vulcan Întorsura Buzăului Făgăraș Râşnov Stupini Mândra Vama Buzăului Toplița Hălchiu Prejmer Odorheiu Secuiesc Șercaia Bod Cristian Gheorgheni Sînpetru Tărlungeni Perșani Vlădeni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Nicolae Bălcescu Corbu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Limanu Mamaia Comana Lumina Poiana Amzacea 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Movilița Ovidiu Mangalia Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 10:30 |
---|
STB București | 10:36 |
---|
STB București | 10:39 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 11:00 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Focșani Adjud Mărășești Râmnicu Sărat Panciu Buzău Urziceni |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Direct Aeroport CT Moșneni Săcele Albești Corbu Dulcești Cotu Văii Năvodari Negru Vodă Pecineaga Vama Veche Lumina Chirnogeni Ovidiu Comana 2 Mai Limanu Amzacea Palazu Mare Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Normandia Transfer Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Vama Veche Corbu Negru Vodă 2 Mai Năvodari Constanța Comana Valu lui Traian Limanu Amzacea Lumina Saturn Topraisar Murfatlar Mamaia Sat Movilița Mamaia Jupiter Poiana Poarta Albă Neptun Techirghiol Ovidiu Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Costinești Mircea Vodă Tuzla Făclia Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Morningstar Tour Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Săcele Predeal Bușteni Sinaia | 11:05 |
---|
STB București | 11:06 |
---|
STB București | 11:09 |
---|
B&B Travel Drobeta-Turnu Severin Strehaia Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 11:15 |
---|
Sfântu-Gheorghe Ghimbav Făgăraș Hărman Zărnești Sînpetru Cristian Codlea Săcele Poiana Brașov Râşnov Feldioara Stupini Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 11:20 |
---|
Vulcan Cernat Râşnov Toplița Turia Cristian Odorheiu Secuiesc Sânzieni Târgu Secuiesc Gheorgheni Bălan Catalina Miercurea-Ciuc Codlea Zăbala Covasna Ghimbav Sânsimion Sânmartin Pachia Ciucani Brateș Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Coșeni Azuga Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești |
Morningstar Tour Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Săcele Predeal Bușteni Sinaia | 11:25 |
---|
Corbu Nicolae Bălcescu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Albești Constanța Mamaia Sat Limanu Mamaia Comana Lumina Amzacea Poiana Topraisar 2 Mai Valu lui Traian Mangalia Ovidiu Murfatlar Movilița Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 11:30 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 11:36 |
---|
STB București | 11:39 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 12:00 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Slava Rusă Enisala Jurilovca Ciucurova Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Corbu Vama Veche Negru Vodă 2 Mai Comana Constanța Năvodari Valu lui Traian Limanu Amzacea Lumina Murfatlar Saturn Topraisar Mamaia Sat Movilița Poiana Jupiter Mamaia Neptun Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Eforie Sud Cernavodă Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Regal Trans Chișinău |
STB București | 12:06 |
---|
STB București | 12:09 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Focșani Adjud Râmnicu Sărat Mărășești Panciu Buzău Urziceni | 12:30 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Direct Aeroport CT Moșneni Săcele Albești Cotu Văii Dulcești Corbu Negru Vodă Năvodari Pecineaga Vama Veche Chirnogeni Lumina 2 Mai Ovidiu Comana Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 12:36 |
---|
STB București | 12:39 |
---|
Normandia Transfer Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 12:45 |
---|
B&B Travel Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Întorsura Buzăului Făgăraș Feldioara Vulcan Râşnov Hălchiu Mândra Vama Buzăului Toplița Prejmer Odorheiu Secuiesc Cristian Bod Șercaia Perșani Tărlungeni Gheorgheni Sînpetru Bălan Vlădeni Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Săcele Predeal Chilieni Azuga Coșeni Chichiș Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 12:50 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 13:00 |
---|
Chișinău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Corbu Nicolae Bălcescu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Mamaia Sat Constanța Albești Comana Lumina Mamaia Limanu Poiana Amzacea Valu lui Traian 2 Mai Topraisar Movilița Mangalia Ovidiu Murfatlar Techirghiol Poarta Albă Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Vama Veche Corbu Negru Vodă Comana Năvodari Constanța 2 Mai Limanu Amzacea Valu lui Traian Mamaia Sat Saturn Murfatlar Topraisar Lumina Movilița Mamaia Jupiter Poiana Techirghiol Poarta Albă Ovidiu Neptun Nisipari Mangalia Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
Întorsura Buzăului Feldioara Făgăraș Vulcan Hălchiu Toplița Stupini Râşnov Mândra Vama Buzăului Șercaia Odorheiu Secuiesc Cristian Prejmer Bod Tărlungeni Perșani Sînpetru Gheorgheni Bălan Vlădeni Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman |
STB București | 13:06 |
---|
STB București | 13:09 |
---|
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 13:15 |
---|
Poiana Brașov Râşnov Codlea Feldioara Sfântu-Gheorghe Stupini Sînpetru Ghimbav Făgăraș Hărman Zărnești Cristian Săcele Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 13:20 |
---|
Morningstar Tour Târgu Secuiesc Covasna Sfântu-Gheorghe Brașov Săcele Predeal Bușteni Sinaia |
Pașcani | 13:30 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
STB București | 13:36 |
---|
STB București | 13:39 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 14:00 |
---|
Direct Aeroport CT Moșneni Albești Săcele Cotu Văii Corbu Dulcești Negru Vodă Pecineaga Năvodari Lumina Vama Veche Chirnogeni Ovidiu 2 Mai Comana Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Darabani Dorohoi |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Enisala Slava Rusă Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Mihail Kogălniceanu Negru Vodă Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Lumina Limanu Comana Mamaia Amzacea Poiana Topraisar Valu lui Traian 2 Mai Mangalia Murfatlar Ovidiu Movilița Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Lazu Medgidia Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Vama Veche Corbu Techirghiol Constanța Agigea 2 Mai Năvodari Valu lui Traian Lazu Limanu Lumina Saturn Murfatlar Mamaia Sat Mamaia Jupiter Poiana Poarta Albă Ovidiu Neptun Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 14:06 |
---|
STB București | 14:09 |
---|
B&B Travel Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 14:15 |
---|
Vulcan Stupini Toplița Râşnov Cristian Odorheiu Secuiesc Sînpetru Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Predeal Azuga Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești | 14:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Adjud Focșani Mărășești Râmnicu Sărat Panciu Buzău Urziceni | 14:30 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă |
Botoșani Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Moțca Roman Bacău Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Premier Tour Constanța |
STB București | 14:36 |
---|
STB București | 14:39 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 15:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Constanța Albești Mamaia Sat Comana Mamaia Limanu Lumina Poiana Amzacea 2 Mai Topraisar Valu lui Traian Movilița Mangalia Murfatlar Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Cumpăna Castelu Lazu Medgidia Venus Satu Nou Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Negru Vodă Corbu Vama Veche Năvodari Agigea Constanța 2 Mai Comana Lazu Limanu Valu lui Traian Amzacea Murfatlar Saturn Topraisar Mamaia Sat Lumina Poiana Jupiter Mamaia Movilița Ovidiu Poarta Albă Techirghiol Neptun Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Vulcan Stupini Râşnov Toplița Odorheiu Secuiesc Cristian Sînpetru Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Lunca Câlnicului Hărman |
Vulcan Râşnov Stupini Toplița Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Sînpetru Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Predeal Azuga Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
STB București | 15:06 |
---|
STB București | 15:09 |
---|
Rădăuți Suceava Fălticeni Moțca Roman Bacău Adjud | 15:20 |
---|
Săcele Poiana Brașov Râşnov Sfântu-Gheorghe Feldioara Cristian Stupini Ghimbav Sînpetru Făgăraș Codlea Hărman Zărnești Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Direct Aeroport CT Moșneni Săcele Albești Corbu Dulcești Cotu Văii Negru Vodă Pecineaga Năvodari Vama Veche Lumina Chirnogeni Comana 2 Mai Ovidiu Amzacea Palazu Mare Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 15:30 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Hârșova Sarichioi Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Normandia Transfer Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 15:36 |
---|
STB București | 15:39 |
---|
Normandia Transfer Târgu Jiu Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești | 15:45 |
---|
Botoșani Hudum Baisa Vlădeni Dumbrăveni Suceava Fălticeni Târgu Neamț Cristești Moțca Roman Horia Bacău Adjud Mărășești Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Feldioara Zărnești Vulcan Cernat Făgăraș Întorsura Buzăului Mândra Stupini Toplița Vama Buzăului Turia Hălchiu Râşnov Sânzieni Odorheiu Secuiesc Prejmer Șercaia Bod Cristian Sînpetru Târgu Secuiesc Perșani Gheorgheni Tărlungeni Bălan Catalina Vlădeni Zăbala Miercurea-Ciuc Codlea Covasna Ghimbav Sânsimion Pachia Sânmartin Ciucani Brateș Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Moacșa Tușnad Tușnadu Nou Sântionlunca Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Predeal Chilieni Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Sinaia Lunca Câlnicului Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 15:50 |
---|
Dorohoi Botoșani Copălău Flămânzi Hârlău Târgu Frumos |
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 16:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Corbu Nicolae Bălcescu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Constanța Mamaia Sat Albești Lumina Comana Mamaia Limanu Amzacea Poiana Topraisar Valu lui Traian 2 Mai Ovidiu Movilița Mangalia Murfatlar Techirghiol Poarta Albă Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Medgidia Lazu Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Olimp Făclia Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Corbu Negru Vodă Vama Veche Agigea 2 Mai Constanța Comana Năvodari Limanu Amzacea Valu lui Traian Lazu Mamaia Sat Topraisar Lumina Murfatlar Saturn Jupiter Mamaia Poiana Movilița Techirghiol Ovidiu Neptun Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 16:06 |
---|
STB București | 16:09 |
---|
B&B Travel Drobeta-Turnu Severin Strehaia Rovinari Turceni Filiași Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 16:15 |
---|
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești |
Galați Brăila Ianca Buzău | 16:30 |
---|
București |
Vulcan Zărnești Cernat Feldioara Întorsura Buzăului Făgăraș Hălchiu Mândra Stupini Vama Buzăului Turia Râşnov Toplița Sânzieni Prejmer Cristian Șercaia Odorheiu Secuiesc Bod Gheorgheni Târgu Secuiesc Sînpetru Tărlungeni Perșani Bălan Vlădeni Catalina Codlea Miercurea-Ciuc Zăbala Covasna Sânsimion Ghimbav Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Tușnad Moacșa Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman |
Premier Tour Constanța |
STB București | 16:36 |
---|
STB București | 16:39 |
---|
Chișinău | 16:45 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Năvodari Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Mamaia Sat Albești Constanța Limanu Mamaia Lumina Comana Poiana Amzacea Valu lui Traian Topraisar 2 Mai Ovidiu Murfatlar Movilița Mangalia Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Satu Nou Venus Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 17:00 |
---|
Negru Vodă Vama Veche Corbu Constanța Agigea 2 Mai Năvodari Comana Valu lui Traian Limanu Amzacea Lazu Topraisar Murfatlar Mamaia Sat Saturn Lumina Mamaia Jupiter Poiana Movilița Techirghiol Ovidiu Neptun Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 17:06 |
---|
STB București | 17:09 |
---|
Chișinău | 17:15 |
---|
Ghimbav Sînpetru Zărnești Codlea Poiana Brașov Hărman Săcele Stupini Râşnov Feldioara Făgăraș Cristian Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 17:20 |
---|
Vulcan Zărnești Stupini Râşnov Toplița Cristian Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Codlea Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Predeal Azuga Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Focșani Adjud Râmnicu Sărat Mărășești Panciu Buzău Urziceni | 17:30 |
---|
Mangalia Costinești Constanța Medgidia Cernavodă |
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Direct Aeroport CT Săcele Albești Moșneni Dulcești Corbu Cotu Văii Negru Vodă Pecineaga Năvodari Lumina Chirnogeni Vama Veche 2 Mai Comana Ovidiu Palazu Mare Limanu Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Enisala Slava Rusă Ciucurova Jurilovca Zebil Topolog Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 17:36 |
---|
STB București | 17:39 |
---|
B&B Travel Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 17:45 |
---|
Sir Trans Constanța |
Siret Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița | 17:55 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 18:00 |
---|
Negru Vodă Vama Veche 2 Mai Constanța Comana Agigea Amzacea Valu lui Traian Lazu Limanu Mamaia Sat Saturn Topraisar Murfatlar Movilița Mamaia Jupiter Poarta Albă Neptun Techirghiol Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Normandia Transfer Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Premier Tour Constanța |
STB București | 18:06 |
---|
STB București | 18:09 |
---|
Feldioara Codlea Cristian Sfântu-Gheorghe Sînpetru Ghimbav Zărnești Poiana Brașov Săcele Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 18:20 |
---|
Feldioara Hărman Făgăraș Săcele Ghimbav Poiana Brașov Bran Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |
Chișinău | 18:29 |
---|
Nicolae Bălcescu Corbu Negru Vodă Năvodari Mihail Kogălniceanu Cotu Văii Albești Mamaia Sat Constanța Limanu Lumina Comana Mamaia Poiana Amzacea 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Movilița Ovidiu Murfatlar Mangalia Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Făclia Olimp Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Dulcești Fetești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord | 18:30 |
---|
Chișinău |
Zărnești Vulcan Toplița Râşnov Stupini Odorheiu Secuiesc Cristian Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Lunca Câlnicului Hărman |
STB București | 18:36 |
---|
STB București | 18:39 |
---|
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia 2 Cantoane Salcioara Enisala Slava Rusă Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Agighiol Giurgeni Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă | 18:45 |
---|
Chișinău |
Galați Brăila Ianca Buzău | 19:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Negru Vodă Vama Veche Corbu Năvodari 2 Mai Comana Agigea Constanța Amzacea Lazu Valu lui Traian Limanu Murfatlar Lumina Saturn Topraisar Mamaia Sat Mamaia Movilița Jupiter Poiana Neptun Poarta Albă Ovidiu Techirghiol Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Galați Brăila Ianca Buzău |
STB București | 19:06 |
---|
STB București | 19:09 |
---|
Chișinău | 19:15 |
---|
Zărnești Feldioara Întorsura Buzăului Vulcan Cernat Făgăraș Stupini Hălchiu Vama Buzăului Turia Mândra Toplița Râşnov Odorheiu Secuiesc Cristian Sânzieni Șercaia Bod Prejmer Gheorgheni Sînpetru Tărlungeni Târgu Secuiesc Perșani Catalina Vlădeni Bălan Miercurea-Ciuc Zăbala Codlea Sânsimion Covasna Ghimbav Pachia Sânmartin Brateș Ciucani Cozmeni Reci (Ram. Petrom) Moacșa Tușnad Sântionlunca Tușnadu Nou Bixad Ozun Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Coșeni Azuga Chichiș Bușteni Lunca Câlnicului Sinaia Hărman Comarnic Câmpina Ploiești | 19:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Târgu Ocna Onești Adjud Focșani Râmnicu Sărat Mărășești Panciu Buzău Urziceni | 19:30 |
---|
Direct Aeroport CT Săcele Moșneni Albești Corbu Cotu Văii Dulcești Pecineaga Negru Vodă Năvodari Vama Veche Chirnogeni Lumina Comana Ovidiu 2 Mai Limanu Palazu Mare Amzacea Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
Premier Tour Constanța |
Tulcea Babadag Nicolae Bălcescu Ciucurova Hârșova Slobozia |
STB București | 19:36 |
---|
STB București | 19:39 |
---|
B&B Travel Târgu Jiu Horezu Râmnicu Vâlcea Pitești | 19:45 |
---|
Ghimbav Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Săcele Codlea Sînpetru Zărnești Poiana Brașov Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 19:50 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 20:00 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Tulcea Cataloi Nalbant Nicolae Bălcescu Mihail Kogălniceanu Baia Salcioara 2 Cantoane Slava Rusă Enisala Jurilovca Ciucurova Topolog Zebil Saraiu Garliciu Sarichioi Hârșova Giurgeni Agighiol Țăndărei Ograda Bucu Slobozia Drajna Nouă |
Nicolae Bălcescu Corbu Mihail Kogălniceanu Năvodari Negru Vodă Cotu Văii Constanța Mamaia Sat Albești Limanu Mamaia Comana Lumina Amzacea Poiana 2 Mai Valu lui Traian Topraisar Murfatlar Movilița Ovidiu Mangalia Poarta Albă Techirghiol Nisipari Agigea Cumpăna Castelu Lazu Medgidia Venus Satu Nou Neptun Mircea Vodă Olimp Făclia Costinești Ștefan cel Mare Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
Sir Trans Constanța |
Negru Vodă Corbu Vama Veche 2 Mai Constanța Comana Năvodari Agigea Lazu Limanu Valu lui Traian Amzacea Saturn Mamaia Sat Murfatlar Topraisar Lumina Movilița Poiana Jupiter Mamaia Neptun Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou Mircea Vodă Făclia Cernavodă Fetești Drajna Cumpăna |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Normandia Transfer Horezu Băile Govora Râmnicu Vâlcea Pitești |
Feldioara Vulcan Întorsura Buzăului Zărnești Făgăraș Cernat Vama Buzăului Râşnov Turia Hălchiu Mândra Stupini Toplița Șercaia Sânzieni Bod Odorheiu Secuiesc Prejmer Cristian Sînpetru Gheorgheni Tărlungeni Perșani Târgu Secuiesc Bălan Catalina Vlădeni Codlea Zăbala Miercurea-Ciuc Sânsimion Ghimbav Covasna Sânmartin Pachia Brateș Ciucani Reci (Ram. Petrom) Cozmeni Tușnad Moacșa Tușnadu Nou Sântionlunca Ozun Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman |
STB București | 20:06 |
---|
STB București | 20:09 |
---|
B&B Travel Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești | 20:15 |
---|
Câmpulung Moldovenesc Iacobeni Vatra Dornei Chiril Crucea Broșteni Borca Poiana Largului Grințieș Tulgheș Borsec Toplița Gheorgheni Miercurea-Ciuc | 20:30 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Premier Tour Constanța |
STB București | 20:36 |
---|
STB București | 20:39 |
---|
Piatra Neamț Adjud Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 20:40 |
---|
Chișinău | 20:45 |
---|
Toplița Odorheiu Secuiesc Gheorgheni Bălan Miercurea-Ciuc Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Brașov Bodoc Sfântu-Gheorghe Chilieni Coșeni Chichiș Lunca Câlnicului Hărman | 20:50 |
---|
Zărnești Feldioara Vulcan Râşnov Toplița Stupini Hălchiu Bod Cristian Odorheiu Secuiesc Sînpetru Gheorgheni Bălan Codlea Miercurea-Ciuc Ghimbav Sânsimion Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Bixad Micfalău Malnaș Bodoc Brașov Săcele Sfântu-Gheorghe Chilieni Predeal Azuga Coșeni Bușteni Chichiș Lunca Câlnicului Sinaia Comarnic Hărman Câmpina Ploiești |
Rădăuți Suceava Fălticeni Cristești Roman Bacău Adjud Tișița | 21:00 |
---|
Direct Aeroport CT Moșneni Săcele Corbu Dulcești Năvodari Pecineaga Vama Veche Lumina Ovidiu 2 Mai Limanu Palazu Mare Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești |
Galați Brăila Ianca Buzău |
Vama Veche Corbu Negru Vodă Comana Năvodari Constanța 2 Mai Valu lui Traian Limanu Amzacea Mamaia Sat Saturn Topraisar Lumina Murfatlar Movilița Jupiter Mamaia Poiana Poarta Albă Techirghiol Ovidiu Neptun Nisipari Mangalia Castelu Medgidia 23 August Satu Nou Mircea Vodă Costinești Făclia Tuzla Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Drajna Agigea Lazu Cumpăna |
STB București | 21:06 |
---|
STB București | 21:09 |
---|
Chișinău | 21:15 |
---|
Săcele Sînpetru Poiana Brașov Zărnești Codlea Ghimbav Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic | 21:20 |
---|
Vaslui Bârlad Tecuci Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni | 21:30 |
---|
Sir Trans Constanța |
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești |
Moinești Comănești Târgu Ocna Onești Căiuți Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Piatra Neamț Buhuși Bacău Adjud Panciu Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Iași Târgu Frumos Roman Bacău Adjud Tișița Focșani Râmnicu Sărat Buzău Urziceni |
Sfântu-Gheorghe Brașov |
STB București | 21:36 |
---|
STB București | 21:39 |
---|
TransMarian Braila Galați Brăila Ianca Făurei Cilibia Buzău | 22:00 |
---|
Premier Tour Constanța |
STB București | 22:06 |
---|
STB București | 22:09 |
---|
Direct Aeroport CT Săcele Moșneni Albești Dulcești Cotu Văii Corbu Năvodari Pecineaga Negru Vodă Lumina Vama Veche Chirnogeni 2 Mai Comana Ovidiu Palazu Mare Amzacea Limanu Topraisar Movilița Mangalia 23 August Costinești Tuzla Eforie Sud Eforie Nord Techirghiol Agigea Cumpăna Constanța Medgidia Cernavodă Fetești | 22:30 |
---|
B&B Travel Craiova Balș Slatina Scornicești Pitești |
Corbu Nicolae Bălcescu Negru Vodă Mihail Kogălniceanu Năvodari Cotu Văii Albești Constanța Mamaia Sat Limanu Mamaia Comana Lumina Amzacea Poiana Valu lui Traian Topraisar 2 Mai Ovidiu Mangalia Murfatlar Movilița Poarta Albă Techirghiol Agigea Nisipari Castelu Cumpăna Medgidia Lazu Satu Nou Venus Mircea Vodă Neptun Făclia Olimp Ștefan cel Mare Costinești Saligny Cernavodă 23 August Fetești Dulcești Moșneni Pecineaga Tuzla Eforie Sud Eforie Nord |
STB București | 22:36 |
---|
STB București | 22:39 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău | 23:00 |
---|
Galați Brăila Ianca Buzău |
Sir Trans Constanța |
Vama Veche Corbu Negru Vodă Comana Constanța Năvodari 2 Mai Limanu Valu lui Traian Amzacea Lumina Saturn Murfatlar Topraisar Mamaia Sat Movilița Mamaia Jupiter Poiana Ovidiu Techirghiol Poarta Albă Neptun Mangalia Nisipari Castelu Medgidia Satu Nou 23 August Mircea Vodă Costinești Tuzla Făclia Cernavodă Eforie Sud Eforie Nord Fetești Agigea Drajna Lazu Cumpăna |
STB București | 23:06 |
---|
STB București | 23:09 |
---|
Miercurea-Ciuc Sâncrăieni Sânmartin Ciucani Cozmeni Tușnad Tușnadu Nou Băile Tușnad Bixad Micfalău Turia Sânzieni Târgu Secuiesc Zăbala Covasna Pachia Cernat Brateș Moacșa Sântionlunca Reci (Ram. Petrom) Bodoc Sfântu-Gheorghe Moeciu de Jos Bran Chilieni Coșeni Ozun Dumbrăvița Chichiș Zărnești Lunca Câlnicului Vulcan Râşnov Cristian Satu Nou Hălchiu Codlea Aeroport Ghimbav-Brașov Ghimbav Poiana Brașov Colonia Bod Bod Prejmer Hărman Stupini Sînpetru Zizin Tărlungeni Săcele Brașov Timișu de Jos Timișu de Sus Predeal Azuga Bușteni Poiana țapului Sinaia Posada Comarnic Podu Corbului Nistorești Frăsinet Cornu de Jos Câmpina Bănești Băicoi Florești Ploiești Bărcănești | 23:30 |
---|
STB București | 23:36 |
---|
STB București | 23:39 |
---|
Iași Roman Bacău Adjud Focșani Buzău Urziceni | 23:50 |
---|
Feldioara Cristian Sfântu-Gheorghe Săcele Poiana Brașov Zărnești Sînpetru Ghimbav Codlea Brașov Predeal Azuga Bușteni Sinaia Comarnic |