Română

Mersul autobuzelor Sibiu

Sibiu, Romania

Stațiile și autogările din Sibiu

  • Autogara Transmixt (langa gara CFR - Transmixt S.A.)

    Str. 1 Decembrie 1918 nr.6
    Tel: +4-0269-217.757
    Mobil: +4-0744-566.390
    Fax: +4-0369-101.817
    Web: www.autogara.transmixt.ro
  • Sala Thalia

    B-dul Corneliu Coposu
  • Statie Sibiu

    necunoscuta
  • Autogara Turnisor (Atlassib)

    Str. Autogarii nr.1
    Tel: +4-0269-218.152
    Web: www.atlassib.ro
  • Autogara Q7 Sibiu

    Str. Scoala de Inot nr.1
    Tel: +4-0269-232.826
    Fax: +4-0269-221.066
  • Peco OMV (aeroport)

  • Gara CFR Sibiu

    Piata 1 Decembrie 1918
  • Parcare McDonalds

    Soseaua Alba Iulia 42
  • Petrom - Mc Donalds

  • Autogara Sibiu Vest

    str Europa Unita 11
  • Autogara PLETL

    Strada Barcelona
  • Autogara Amad Touristik SRL

    Str. Calea Poplacii nr.58
    Tel: +4-0269-212.227
    Fax: +4-0269-233.222
    Web: www.amadtouristik.ro
  • Agentia Amring (Str. Lupeni nr.8)

    Str. Lupeni nr.8
    Tel: +4-0269-238.788
  • Autogara Kessler Sibiu

    Str. Eduard Albert Bieltz nr.21
    Tel: +4-0269-228.118
    Mobil: +4-0745-319.760
    E-mail: kessler.sibiu@gmail.com
    Web: www.kessler.ro
  • Statie Petrom (Hotel)

  • Motel Select-Petrom

  • Agentia Lilian Express Sibiu

    Str. Stefan cel Mare nr.50
    Tel: +4-0269-230.161
  • Statie Transeuropa

    Str.Distributiei 30
  • Benzinaria Mol (Kaufland)

  • Sibiu

    Strada Autogării 1
  • Benzinaria Petrom vis-a-vis de poligrafie pe C-lea Alba Iulia (aproape de podul Cibin)

  • vizavi de autogara transmixt

  • Hotel Parc (B.T.T.)

  • Teatrul National Sibiu

  • Autogara, Strada Scoala de Inot, Fostul BTT

  • Mayer & Mayer

    Benzinaria Petrom- vizavi de poligrafie-pe Calea Alba Iulia(aproape de Podul Cibin)
    Mobil: 0744262983
  • Motel Petrom (Pod Cibin)

  • Cimitir

  • peco Euroil (pod Cibin)

  • vis-a-vis Hotel Ramada

  • Agentia Iuga Class Lux

  • Aeroport International Sibiu

    Șoseaua Alba Iulia 73
  • Sala Transilvania (Play Off Lounge & Bar)

  • Hotel Silva

    Aleea Mihai Eminescu nr.1
  • Hotel Parc

    Str. Scoala de inot, nr.1
  • Hotel Golden Tulip

    Str. Scoala de inot 2
  • Hotel Ramada

    Str. Emil Cioran 2
  • Hotel Ibis

    doctor stefan stanca
  • Hotel Continental Forum

    Piata Unirii 10
  • Hotel Împăratul Romanilor

    Str. Nicolae Balcescu 4
  • Hotel Roberts

    Str. Charles Darwin 18
  • Hotel Select (Pod Cibin)

  • Halta Sibiu(210)

  • Halta Atelier Zona

  • Halta Sibiu Triaj

  • Gara CFR Sibiu Triaj

  • AUT.TRANSEUROPA,STR.DISTRIBUTIEI30

  • BRD Gara

  • Petrom Obor Calea Surii Mari

  • Autogara, str.Europa Unita, nr 11

  • Parcare Muzeul de Stiinte Naturale

    Bdul. Corneliu Coposu
  • Kaufland-Selimbar

    DN1, Km 306, Strada Sibiului, Nr. 5, Șelimbăr 557260, Romania

Plecări din Sibiu
Ora Către
00:15 Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
01:00 Deva Lugoj Timisoara Arad Budapesta Viena
01:30 Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Bucuresti
01:50 Budapesta Bratislava Brno Praga Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Gent Ostende Dunkerque Calais Dover Canterbury Maidstone Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Leicester Doncaster Manchester Bolton Bolton Liverpool
02:00 Viena Linz Suben Deggendorf Regensburg Nurnberg Frankfurt Koln Dortmund Dusseldorf Essen Hagen Duisburg Aachen Liege Bruxelles Marquain Lille Calais Dunkerque Dover Londra Ipswich Peterborough Bristol Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool
Budapesta Brno Praga Dresda Berlin Hamburg Flensburg Padborg Kolding Odense Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Vaxjo Halmstad Varberg Goteborg Boras Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Stockholm
Vicenza Vicenza Verona Verona Brescia Brescia Bergamo Bergamo Milano Milano Novara Novara Carisio Carisio Torino Torino Trieste Monfalcone Udine Pordenone Mestre Padova Monselice Rovigo Ferrara Bologna Firenze Figline Valdarno Arezzo Montepulciano Chiusi Orte Roma
Paris Mons Antwerp Rotterdam Haga Eindhoven Amsterdam
Obzor Sunny Beach Nessebar Burgas Varna Sf. Constantin si Elena Nisipurile de Aur Albena Balchik
02:20 E-Bus Sebes Orastie Deva Lugoj Timisoara Arad
02:50 E-Bus Avrig Ucea de Jos Fagaras Codlea Brasov Targu Secuiesc Onesti Adjud Marasesti Tisita Focsani Tecuci Braila Galati
03:00 ORLAN Ruse Razgrad Shumen Varna
Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Gent Ostende Dunkerque Calais Dover Canterbury Maidstone Londra Barking Ilford Tottenham Wembley Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Leicester Doncaster Manchester Bolton Bolton Liverpool
Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Adjud Focsani Tecuci Braila Galati
04:30 Express BusLine Husi Chisinau
05:00 Rusciori
Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
05:15 Sura Mare Slimnic Rusi
Selimbar Cisnadie
05:20 Poplaca
05:30 Saliste Miercurea Sibiului Sebes Alba Orastie Deva Dobra Cosava Margina Faget Dumbrava Traian Vuia Lugoj Timisoara
Selimbar Cisnadie
Otopeni Aeroport
05:45 Selimbar Cisnadie
Sura Mare Slimnic Rusi
05:50 Daia Daia Nou Rosia Vurpar
06:00 Colonia Talmaciu Talmaciu Boita
Sebes Alba Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Pireas Pireas Arkhaia Korinthos Akrata Argos Tripolis Patra Promakhon Promakhon Promakhon Seres Seres Seres Araxos Sparta Salonic Salonic Salonic Lapas Skala Varda Katerini Katerini Vlakhiotis Katerini Elos Larisa Larisa Larisa Lechaina Volos Volos Loutra Killinis Volos Kato Glikovrisi Molaoi Andravida Lamia Lamia Lamia Atalanti Atalanti Gastouni Atalanti Asopos Kastro Amalias Kastro Kastro Thiva Thiva Pappadhianika Pirgos Thiva Atena Atena Zakharo Atena Elika Pireas Kalon Neron Pireas Neapolis Pireas Kiparissia Filiatra Gargalianoi Kazarma Mesinon Asprokhoma Kalamata
Bucuresti
AXI TOURS Brasov
Piatra Neamt
06:01 Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Lille Calais Dover Folkestone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Warrington Liverpool
06:15 Cristian Orlat Gura Raului
Sura Mare Hamba
Selimbar Cisnadie
06:20 Sura Mare Slimnic Rusi
Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
Vestem
06:30 Medias Tarnaveni Iernut Targu Mures
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Selimbar Bungard
Fagaras Brasov Ploiesti Predeal Sinaia Mizil Buzau Braila Galati
Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
Brasov Ploiesti Mizil Buzau Braila Lacu Sarat Constanta
Topircea
Arad
Budapesta Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Lille Calais Dunkerque Dover Folkestone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool
Budapesta Gyor Bratislava Brno Praga Dresda Berlin Rostock Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo
Budapesta Viena Graz Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Roma Aprilia Latina
06:43 DACOS Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
06:45 Selimbar Cisnadie
Deggendorf Regensburg Nurnberg Heilbronn Mannheim Darmstadt Frankfurt Giesen Siegen Gummersbach Koln Dusseldorf Essen Dortmund
06:50 Cristian Sacel Saliste Gales Tilisca Rod Poiana Sibiului Jina
07:00 Daia Daia Daia Daia Nou Nou Rosia Rosia Vurpar Vurpar
Sura Mare Slimnic Rusi Seica Mare Calvasar Boarta Stenea Buia Salcau Mihaileni Ravasel Metis
Daia Daia Nou Nou
Daia Casolt Cornatel Hosman Fofeldea Tichindeal Nocrich Altina Vecerd Ighisu Vechi Barghis Vard Coves Agnita
Selimbar Cisnadie
Padova Verona Nice Montpellier Figueras Girona Barcelona Tarragona Reus Alcaniz Zaragoza Calatayud Guadalajara Madrid
07:05 Sura Mare Hamba
07:15 Cristian Orlat Gura Raului
Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
Judetean Amnas
Slimnic
07:20 Lazar Trans SRL Sebesu De Sus
07:30 Sura Mare Hamba
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Selimbar Bungard
07:35 Vestem
07:40 Budapesta Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Lille Calais Dover Maidstone Barking Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Crewe Manchester Liverpool
08:00 Cristian Sacel Saliste Gales Tilisca Rod Poiana Sibiului Jina
Selimbar Cisnadie
Avrig Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Roman Targu Frumos Iasi
08:15 Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
08:35 Medias Tarnaveni Iernut Targu Mures
08:45 Saarbrucken Saarlouis Luxembourg Namur Charleroi Mons Lille Dunkerque Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Brighton Worthing Chichester Portsmouth Fareham Southampton Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Northampton Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Bath Weston-super-Mare Bridgwater Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Bridport Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Birmingham Burton upon Trent Wolverhampton Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Stoke on Trent Swansea Llanelli Carmarthen Milford Haven Exeter Exmouth Torquay Plymouth Saint Austell Newquay Truro Helston Sheffield Doncaster Leeds Bradford Chester Warrington Liverpool Manchester Bolton Southport Preston Blackburn Grimsby Sutton on Hull York Harrogate Blackpool Lancaster Scarborough Kendal Barrow in Furness Darlington Middlesbrough Durham Penrith Carlisle Sunderland Newcastle upon Tyne
09:00 Selimbar Cisnadie
Talmaciu Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Govora Pietrari Costesti Horezu Slatioara Rugetu Cerna Racovita Polovragi Baia De Fier Cernadia Novaci Pociovalistea Ciocadia Bengesti Scoarta Targu Jiu
Ansbach Ansbach Crailsheim Crailsheim Ohringen Ohringen Heilbronn Heilbronn Heidelberg Heidelberg Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Aschaffenburg Frankfurt Gisen Siegen Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Reutlingen Muhldorf Reutlingen Muhldorf Rastatt Rastatt Kaiserslautern Kaiserslautern Baden-Baden Tubingen Waldkraiburg Waldkraiburg Homburg Baden-Baden Tubingen Homburg Saarbrucken Balingen Balingen Saarbrucken Buhl Buhl Rottweil Offenburg Offenburg Rottweil Lahr Lahr Schwenningen Schwenningen Freiburg im Breisgau Freiburg im Breisgau Tuttlingen Tuttlingen Singen Singen Konstanz Konstanz Deggendorf Landshut Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Mannheim
Lazar Trans SRL Avrig
Sighisoara
Apold
Cornatel Cornatel
Lauer Freilassing Traunstein Rosenheim Munchen Augsburg Ulm Goppingen Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Rastatt Offenburg Freiburg im Breisgau
Lauer Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Crailsheim Ohringen Heilbronn Heidelberg Mannheim Darmstadt Offenbach Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Dusseldorf Essen Dortmund
Balea Cascada
09:13 DACOS Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
09:30 AXI TOURS Brasov
09:42 Alba Iulia Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
09:45 Lazar Trans SRL Sebesu De Sus
Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Marburg an der Lahn Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Strasbourg Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Bremen Celle Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Hamburg Bern Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg
Liege Hasselt Genk Bruxelles Gent Lierre Geel Antwerp Maastricht Roermond Venlo Weert Eindhoven Helmond Tilburg Breda Roosendaal Middelburg Vlissingen Nijmegen Oss Waalwijk Dordrecht Rotterdam Arnhem Ede Utrecht Amersfoort Apeldoorn Almelo Zwolle Kampen Almere-Buiten Haga Leiden Amsterdam Haarlem Hoorn Alkmaar Meppel Emmen
Trieste Monfalcone San Giorgio di Nogaro Latisana Portogruaro San Dona di Piave Mestre Padova Vicenza Rovigo San Bonifacio Verona Ferrara Mantova Modena Bologna Reggio nell'Emilia Imola Lugo Faenza Ravenna Forli Parma Brescia Cesena Rimini Cremona Piacenza Prato Calenzano Bergamo Monza Milano Pavia Arezzo Pesaro Senegalia Ancona Novara Alessandria Tortona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Ascoli Piceno Teramo Pescara Orvieto Terni Asti Bra Moncalieri Torino Rivoli Roma Frosinone Cassino Vasto Termoli Caserta San Severo Napoli Pinerolo Cuneo Foggia Avellino Salerno Barletta Andria Bari Altamura Matera Potenza Polla Sala Consilina Scalea Castrovillari Bernalda Ginosa Policoro Gioia del Colle Martina Franca Taranto Ostuni Brindisi Manduria Lecce Corigliano Calabro Rossano Paola Rende Cosenza Cariati Ciro Marina San Giovanni in Fiore Crotone Petilia Policastro Cutro Isola di Capo Rizzuto Botricello Catanzaro Lamezia Terme Soverato Marina Badolato Gioia Tauro Taurianova Siderno Marina Locri Palmi Villa San Giovanni Reggio di Calabria Bova Marina Melito di Porto Salvo
10:00 Selimbar Cisnadie
Sibiel Sibiel
Valchid Valchid
Otopeni Aeroport
Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Heilbronn Mannheim Frankfurt Gisen Siegen Gummersbach Koln Dusseldorf Essen Dortmund
10:15 Vito Reisen Viena Zurich Berna Lausanne
10:30 Avrig Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Roman Bacau Targu Frumos Iasi
10:38 Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
10:43 DACOS Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
10:45 Poplaca
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Vicenza Verona Desenzano Brescia Bergamo Milano Novara Santhia Torino
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Modena Reggio nell'Emilia Parma Piacenza Voghera Tortona Alessandria Asti Torino Fossano Mondovi Ceva Savona
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Orte Giove Roma Valmontone Frosinone Cassino Caserta Napoli
Gent Brugge Calais Dover Dartford Londra Londra
Viena Sankt Polten Melk Linz Haag Suben Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Aachen Liege Bruxelles
Passau Degendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Bonn Koln Toddington Coventry Bangor Holyhead Dublin
Luton Northampton Birmingham Nottingham Derby Sheffield Doncaster Leeds Manchester Preston Warrington Liverpool
Viena Graz Udine Venetia Mestre Padova Vicenza Verona Desenzano Brescia Bergamo Milano Novara Santhia Torino Fossano Mondovi Ceva Savona Genova
Cluj Napoca
Sebes Alba
Bratislava Brno Salzburg Graz Bolzano Innsbruck Passau Regensburg Praga Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Klagenfurt Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Manheim Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Kassel Speyer Pirmasens Homburg Kaiserslautern Saarlouis Saarbrucken Luxembourg Koblenz Trier Bonn Koln Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Basel Bremen Liege Hasselt Leuven Bruxelles Baden Celle Antwerp Gent Namur Charleroi Mons Konstanz Soltau Zurich Luneburg Sankt Gallen Oldenburg Papenburg Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Flensburg Sonderborg Strasbourg Abenra Nancy Kolding Metz Fredericia Reims Vejle Horsens Paris Herning Odense Silkeborg Arhus Nyborg Viborg Randers Hobro Aalborg Copenhagen Dijon Nantes Dublin Belfast
10:50 Ampuria Reisen Passau Deggendorf Regensburg Nurnberg Ansbach Wurzburg Heidelberg Mannheim Mainz Frankfurt Wiesbaden Koblenz Bonn Koln Dusseldorf Duisburg Essen Dortmund Munster Gutersloh Bielefeld Hannover
E-Bus Avrig Ucea de Jos Fagaras Codlea Brasov Targu Secuiesc Onesti Adjud Marasesti Tisita Focsani Tecuci Braila Galati
10:55 Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
10:56 DACOS Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
11:00 Cristian Orlat Gura Raului
Daia Casolt Cornatel Hosman Fofeldea Tichindeal Nocrich Altina Vecerd Ighisu Vechi Barghis Vard Coves Agnita
Selimbar Cisnadie
Sura Mare Slimnic Rusi
Lazar Trans SRL Avrig
Nickelsdorf Viena Passau Regensburg Nurnberg Heilbronn Mannheim Kaiserslautern Trier Luxembourg Liege Bruxelles Mouscron Tourcoing Lille Calais Dover Folkestone Ashford Canterbury Maidstone Londra Basildon Chelmsford Harlow Bracknell Farnborough Crawley Horsham Colchester Luton Aylesbury Reading Basingstoke Ipswich Cambridge Bedford Milton Keynes Bicester Oxford Newbury Andover Winchester Brighton Chichester Portsmouth Fareham Southampton Thetford Norwich Fakenham King's Lynn Wisbech Peterborough Corby Kettering Rothwell Market Harborough Wellingborough Northampton Rugby Banbury Warwick Stratford-upon-Avon Evesham Cheltenham Gloucester Bristol Bath Weston-super-Mare Taunton Wellington Yeovil Bournemouth Weymouth Dorchester Spalding Boston Grantham Leicester Nottingham Derby Coventry Nuneaton Birmingham Burton upon Trent Wolverhampton Telford Worcester Hereford Ross on Wye Monmouth Newport Cardiff Lincoln Chesterfield Stoke on Trent Sheffield Doncaster Leeds Manchester Liverpool Kingston upon Hull
Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Adjud Focsani Tecuci Braila Galati
Lauer Medias Dumbraveni Sighisoara Targu Mures
Lauer Saschiz Rupea
Lauer Ramnicu Valcea Pitesti
11:15 Bratislava Brno Praga Dresda Leipzig Halle Magdeburg Berlin Hamburg
Viena Salzburg Innsbruck Passau Regensburg Nurnberg Furth Erlangen Ansbach Bayreuth Hof Wurzburg Bamberg Schweinfurt Bad Mergentheim Ingolstadt Landshut Munchen Augsburg Ulm Memmingen Kempten Lindau Friedrichshafen Ravensburg Zwickau Chemnitz Dresda Erfurt Fulda Frankfurt Mainz Manheim Mannheim Heidelberg Karlsruhe Heilbronn Ludwigsburg Stuttgart Tubingen Reutlingen Cottbus Halle Leipzig Gera Jena Gottingen Basel Kassel Speyer Pirmasens Homburg Kaiserslautern Saarlouis Saarbrucken Luxembourg Koblenz Koln Trier Bonn Duren Aachen Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Dortmund Hamm Offenburg Albstadt Freiburg im Breisgau Villingen-Schwenningen Singen Potsdam Berlin Magdeburg Goslar Braunschweig Wolfsburg Hildesheim Hannover Paderborn Bielefeld Munster Bocholt Osnabruck Minden Vechta Cloppenburg Bremen Liege Hasselt Leuven Bruxelles Antwerp Gent Brugge Namur Charleroi Mons Konstanz Soltau Luneburg Oldenburg Papenburg Zurich Paris Eindhoven Amsterdam Hamburg Schwerin Emden Bremerhaven Lubeck Neumunster Busum Heide Kiel Sankt Peter-Ording Husum Schleswig Kappeln Utrecht Rotterdam Haarlem Breda Venlo Hoorn Tilburg Haga Apeldoorn Enschede Arnhem Dordrecht Nijmegen Alkmaar Flensburg Leeuwarden Groningen
11:30 Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
DO RA Travel Viena Hochst Zurich Berna Lausanne
Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Ringsted Slagelse Nyborg Odense Vejle Horsens Arhus Aalborg
Praga Hamburg Flensburg Padborg Kolding Vejle Horsens Arhus Aalborg
Halmstad Halmstad Varberg Varberg Goteborg Goteborg Uddevalla Uddevalla Sarpsborg Sarpsborg Moss Moss Oslo Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Halmstad Halmstad Varberg Varberg Goteborg Goteborg Uddevalla Uddevalla Sarpsborg Sarpsborg Moss Moss Oslo Oslo Praga Dresda Berlin Tapernoje Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Ljungby Vaxjo Halmstad Jonkoping Linkoping Norrkoping Nykoping Sodertalje Stockholm
Esbjerg Varde Herning Holstebro Viborg Praga Dresda Berlin Hamburg Flensburg Padborg Abenra Kolding Vejle Horsens Arhus Randers Aalborg
12:00 Daia Daia Nou Rosia Vurpar
Daia Daia Nou Nou
Selimbar Cisnadie
Judetean Brosteni
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus
Otopeni Aeroport
12:30 Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Vaslui Husi
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Selimbar Bungard
Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Zalau Satu Mare
Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare
12:45 Sura Mare Slimnic Rusi
Sura Mare Hamba
Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
13:00 Cristian Orlat Gura Raului
Selimbar Cisnadie
Vestem
Medias Sighisoara Targu Mures Reghin
Ramnicu Valcea Pitesti
Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Dragasani Ganeasa Bals Craiova
13:15 Budapesta Bratislava Praga Copenhagen Malmo Helsingborg Halmstad Varberg Goteborg Boras Jonkoping Linkoping Norrkoping Sodertalje Stockholm
13:30 Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
Cristian Sacel Saliste Gales Tilisca Rod Poiana Sibiului Jina
Selimbar Cisnadie
Poplaca
AXI TOURS Brasov
Medias Tarnaveni Targu Mures
Lazar Trans SRL Avrig
13:45 DACOS Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Medias Sighisoara Targu Mures
14:00 Bradu Avrig Porumbacu de Jos Scoreiu Arpasu de Jos Ucea de Jos Victoria
Talmaciu Cainenii Mari Brezoi Cozia Calimanesti Ramnicu Valcea Cazanesti Bunesti Stoenesti Pietrari Birzesti Negrulesti Costesti Tomsani Horezu
Selimbar Cisnadie
Lazar Trans SRL Victoria
Balea Cascada
14:10 Cristian Orlat Gura Raului
Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
14:15 Daia Daia Nou Rosia Vurpar
Apoldu de Sus Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca
14:18 DACOS Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
14:30 Daia Daia Nou Nou
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Selimbar Bungard
Sura Mare Slimnic Rusi
Vestem
Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti Fetesti Constanta Tulcea
Lazar Trans SRL Bruiu
Sebes Sibot Orastie Deva Lugoj Timisoara
14:35 Fagaras Brasov Ploiesti Predeal Sinaia Mizil Buzau Braila Galati
14:45 Medias Tarnaveni Iernut Targu Mures
Boita Cainenii Mari Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu Balcesti Targu Jiu
15:00 Cristian Orlat Gura Raului
Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
Selimbar Cisnadie Sadu
Daia Casolt Cornatel Hosman Fofeldea Tichindeal Nocrich Altina Vecerd Ighisu Vechi Barghis Vard Coves Agnita
Sura Mare Hamba
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Sebes Alba Iulia Campeni
Colombi SRL Valcea Perisani
Olimpia Travel Bors
Olimpia Travel Viena Wels Passau Nurnberg Frankfurt Bonn Liege Bruxelles Gent Ostende Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Stoke on Trent Manchester Liverpool
Filadelfia Charter Grecia Sofia Kresna Keramoti Thassos Skala Prinos Skala Rachioni Makryammos Skala Potamias Kinira Potos Pefkari Limenaria
Otopeni Aeroport
15:05 Sura Mare Slimnic Rusi
15:15 Viena Linz Suben Deggendorf Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Antwerp Gent Lille Londra
15:20 E-Bus Sebes Orastie Deva Lugoj Timisoara Arad
15:30 Colonia Talmaciu Talmaciu Boita
Boita Cainenii Mari Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea Babeni Ionesti Prundeni Dragasani Strejesti Plesoiu Ganeasa Bals Pielesti Craiova
Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Selimbar Bungard
Vestem
Verona Brescia Bergamo Como Milano Novara Torino Asti Alessandria Tortona Pavia Piacenza Cremona Parma Mantova Modena Trieste Trieste Venetia Venetia Mirano Mirano Padova Padova Bologna Bologna Prato Prato Firenze Firenze Roma Roma Napoli Napoli Salerno Salerno
Southend-on-Sea Luton Folkestone Chelmsford Hastings Milton Keynes Bedford Colchester Eastbourne Northampton Ipswich Brighton Norwich Cambridge Guildford Kettering Basingstoke Corby Reading Winchester Peterborough Leicester Southampton Bristol Loughborough Swindon Derby Nottingham Chesterfield Lincoln Viena Viena Munchen Munchen Passau Passau Nurnberg Nurnberg Heidelberg Heidelberg Manheim Manheim Kaiserslautern Kaiserslautern Saarbrucken Saarbrucken Luxembourg Luxembourg Charleroi Charleroi Bruxelles Bruxelles Gent Gent Brugge Brugge Calais Calais Dover Dover Canterbury Canterbury Faversham Faversham Maidstone Maidstone Rochester Rochester Londra Londra Londra Londra Oxford Oxford Bicester Bicester Stratford-upon-Avon Stratford-upon-Avon Worcester Worcester Warwick Warwick Coventry Coventry Birmingham Birmingham Wolverhampton Wolverhampton Stoke on Trent Stoke on Trent Chester Chester Warrington Warrington Liverpool Liverpool Preston Preston Bolton Bolton Manchester Manchester Halifax Halifax Bradford Bradford Leeds Leeds York York Kingston upon Hull Kingston upon Hull Scunthorpe Scunthorpe Doncaster Doncaster Sheffield Sheffield
Luxembourg Linz Plzen Liege Bayreuth Namur Bamberg Charleroi Schweinfurt Mons Fulda Bruxelles Gent Bad Hersfeld Kassel Brugge Antwerp Gottingen Eindhoven Northeim Tilburg Holle Breda Wolfsburg Magdeburg Rotterdam Haga Halle Haarlem Leipzig Amsterdam Weimar Zwickau Utrecht Apeldoorn Chemnitz Almelo Zwolle Emmen Groningen Viena Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Pforzheim Karlsruhe Heidelberg Manheim Worms Darmstadt Mainz Wiesbaden Frankfurt Koblenz Neuwied Bonn Koln Dusseldorf Wuppertal Duisburg Essen Bochum Dortmund Munster Greven Osnabruck Cloppenburg Oldenburg Bremen
Schwechat Ljubljana
Deva Lugoj Timisoara Arad Budapesta Viena
15:40 Voltrans Alba Iulia
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus
16:00 Daia Daia Nou Rosia Vurpar
Cristian Orlat Gura Raului
Rusciori
Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
Sura Mare Slimnic Rusi Seica Mare Calvasar Boarta Stenea Buia Salcau Mihaileni Ravasel Metis
Daia Daia Nou Nou
Daia Casolt Cornatel Hosman Fofeldea Tichindeal Nocrich Altina Vecerd Ighisu Vechi Barghis Vard Coves Agnita
Cristian Sacel Saliste Gales Tilisca Rod Poiana Sibiului Jina
Sura Mare Hamba
Sebes Alba Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
Vestem Bradu Avrig Porumbacu de Jos Scoreiu Cirtisoara
Selimbar Cisnadie
Sebes Deva
Brezoi Calimanesti Ramnicu Valcea
Sura Mare Slimnic Rusi
Boisoara
Judetean Mag
Topircea
Judetean Medias
16:15 Cornatel
Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
16:30 Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Vaslui Husi
Selimbar Cisnadie
Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Gherla Dej Gilgau Ileanda Somcuta Mare Baia Mare Tautii Magheraus Cicirlau Seini Apa Livada Satu Mare
Judetean Brosteni Brosteni
Lazar Trans SRL Avrig
Lazar Trans SRL Cirtisoara
Fagaras Brasov Ploiesti
16:45 Selimbar Bungard
Vestem
DACOS Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
17:00 Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului Mandra Alamor Armeni Pauca
Sura Mare Slimnic Rusi
Voltrans Alba Iulia
Poplaca
Kassel Hannover Gottingen Hamburg Kolding Odense Copenhagen Malmo Helsingborg Angelholm Halmstad Goteborg Oslo
AXI TOURS Brasov
Piatra Neamt Piatra Neamt Eboli Acquafredda Cosenza Piatra Neamt Piatra Neamt Piatra Neamt Piatra Neamt Piatra Neamt Piatra Neamt Piatra Neamt Piatra Neamt Piatra Neamt Piatra Neamt Porto di Maratea Sicignano degli Alburni Polla Marina Atena Lucana Praia a Mare Acciaroli Casal Velino Sala Consilina Scalea Ascea Cirella Diamante Belvedere Marittimo Pisciotta Cetraro Palinuro Marina Marina di Camerota Paola San Lucido Amantea Vibo Valentia Marina Vibo Valentia Rosarno Gioia Tauro Palmi Villa San Giovanni Gallico Marina Sapri Reggio di Calabria Gorizia Palmanova Portogruaro Mestre Padova Ferrara Bologna Prato Firenze Poggibonsi Colle di Val d'Elsa Siena Arezzo Perugia Terni Roma Frosinone Cassino Caserta Napoli Trentola Aversa Nola Scafati Baiano San Giuseppe Vesuviano Salerno Potenza Battipaglia Capaccio Agropoli Omignano Vallo della Lucania Sapri Padula Lagonegro Lauria Inferiore Mormanno Castrovillari Sibari Corigliano Calabro Rossano Mirto Cariati Ciro Marina Crotone Isola di Capo Rizzuto Catanzaro Nadlac Nadlac Soverato Marina Arad Arad Locri Deva Deva Reggio di Calabria Simeria Simeria Orastie Orastie Sebes Sebes Avrig Avrig Fagaras Fagaras Codlea Codlea Brasov Brasov Targu Secuiesc Targu Secuiesc Buzau Buzau Oituz Oituz Onesti Onesti Bacau Bacau Roman Roman Targu Frumos Targu Frumos Podu Iloaiei Podu Iloaiei Iasi Iasi
Cill Chainnigh Corcaigh Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Heilbronn Heidelberg Mannheim Saarbrucken Luxembourg Corcaigh Bruxelles Gent Brugge Calais Dover Maidstone Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Wolverhampton Telford Stoke on Trent Liverpool Chester Holyhead Dublin Dun Dealgan Blanchardstown Portadown Belfast
Nickelsdorf Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Brugge Calais
Cluj Napoca
Nickelsdorf Viena Graz
Budapesta Bratislava Brno Praga Plzen Nurnberg Heilbronn Heidelberg Mannheim Saarbrucken Luxembourg Bruxelles Gent Brugge Calais Dover Canterbury Maidstone Londra Ilford Luton Milton Keynes Bedford Northampton Coventry Kettering Peterborough Birmingham Wolverhampton Leicester Loughborough Derby Nottingham Liverpool Manchester Huddersfield Sheffield Doncaster Leeds York Lancaster Newcastle upon Tyne Glasgow Edinburgh Perth Stirling Dundee Aberdeen
Dover Maidstone Londra
Trieste Udine Pordenone Mestre Venetia Padova Rovigo Ferrara Bologna Vicenza Verona Firenze Imola Forli Cesena Brescia Arezzo Rimini Riccione Pesaro Chiusi Bergamo Orvieto San Marino Fano Milano Senegalia Ancona Novara Civitanova Marche Porto San Giorgio Grottammare Fiano Romano San Benedetto del Tronto Fermo Orte Roma Torino Giulianova Pescara Vasto Termoli San Severo Foggia Benevento Avellino Caserta Napoli Salerno Polla Sala Consilina Castrovillari Cosenza Lamezia Terme Rosarno Reggio di Calabria Villa San Giovanni Messina Catania Vittoria
17:05 Calimanesti Ramnicu Valcea Horezu
17:15 Sebes Orastie Deva
Sebes Alba Orastie Deva
17:18 DACOS Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
17:28 Orastie Deva Arad Timisoara
17:30 Selimbar Cisnadie
Sculeni Sculeni Ungheni Calarasi Straseni Chisinau
Budapesta Viena Graz Klagenfurt Villach Cremona Piacenza Alessandria Genova Savona Ventimiglia San Remo Nice Antibes Marseille Nimes Montpellier Besier Narbonne Perpignan La Jonquera Girona Barcelona Taragona Hospitalet Amposta Benicarlo Castellon de la Plana Sagunto Valencia Madrid
Ferrara Ferrara Bologna Bologna Modena Modena Reggio nell'Emilia Reggio nell'Emilia Parma Parma La Spezia La Spezia Cararra Cararra Massa Massa Lucca Lucca Pisa Livorno Budapesta Viena Graz Klagenfurt Villach Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Roma
17:45 Apoldu de Sus Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca
DACOS Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
17:50 Selimbar Bungard
18:00 Daia Casolt Cornatel Fofeldea Marpod Ilimbav Chirpar
Cristian Orlat Gura Raului
Selimbar Cisnadie Sadu Sadurel
Brezoi Ramnicu Valcea Dragasani Slatina (Olt)
ORLAN Brno Praga
Sura Mare Slimnic Rusi
Porumbacu De Sus
Ghijasa De Sus
Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Adjud Focsani Tecuci Braila Galati
18:15 Sura Mare Hamba
Sebes Alba Iulia Aiud Cluj Napoca
18:30 Daia Daia Nou Rosia Vurpar
Daia Daia Nou Nou
Medias Tarnaveni Targu Mures
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Sasaus
Vicenza Imola Forli Verona Cesena Brescia Bergamo Rimini Pesaro Milano Torino Ancona Civitanova Marche San Benedetto del Tronto Pescara Udine Vasto Termoli Mestre San Severo Padova Ferrara Foggia Bologna Andria Firenze Bari Taranto Roma Policoro Napoli Salerno
Lazar Trans SRL Sebesu De Sus
Viena Linz Salzburg Munchen Augsburg Ulm Stuttgart Karlsruhe Manheim Frankfurt Koln Aachen Dusseldorf Essen Dortmund Munster Bielefeld Osnabruck Hannover Bremen Luneburg Hamburg Liege Bruxelles Antwerp Gent Breda Tilburg Eindhoven Dordrecht Rotterdam Haga Leiden Amsterdam Alkmaar Utrecht Almere-Haven Lelystad Zwolle Meppel Drachten Groningen
19:00 Sura Mare Slimnic Rusi
Cristian Sacel Saliste Gales Tilisca Rod Poiana Sibiului Jina
Judetean Amnas
DACOS Sebes Alba Iulia Aiud Turda Cluj Napoca
19:30 Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
Daia Casolt Cornatel Hosman Fofeldea Tichindeal Nocrich Altina Vecerd Ighisu Vechi Barghis Vard Coves Agnita
Saliste Miercurea Sibiului Sebes Alba Iulia Teius Aiud Unirea Turda Cluj Napoca Baciu Suceag Radaia Mera Nadasel Sardu Sanpaul Mihaesti Berindu Topa Mica Sincraiu Almasului Sutoru Zimbor Chendremal Sanmihaiu Almasului Poarta Salajului Romanasi Ciumarna Zalau Hereclean Varsolt Pericei Simleu Silvaniei
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Omega Group Viena Bratislava Brno Praga
19:45 DACOS Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
20:00 Cristian Orlat Gura Raului
Omega Group Bratislava Brno Praga
20:15 Avrig Fagaras Brasov Targu Secuiesc Onesti Bacau Roman Targu Frumos Harlau Flamanzi Botosani Suceava
Poplaca
20:30 Selimbar Cisnadie
Vestem
Deva Lugoj Timisoara Arad Budapesta Viena
21:00 Sura Mare Hamba
Sura Mare Slimnic Rusi
21:15 DACOS Talmaciu Calimanesti Ramnicu Valcea
Arad
Budapesta Viena Linz Passau Regensburg Nurnberg Wurzburg Frankfurt Koln Aachen Liege Bruxelles Lille Calais Dunkerque Dover Folkestone Maidstone Londra Londra Londra Londra Londra Luton Milton Keynes Northampton Coventry Birmingham Manchester Liverpool Warrington Crewe Stoke on Trent
Budapesta Gyor Bratislava Brno Praga Dresda Berlin Rostock Copenhagen Malmo Landskrona Helsingborg Halmstad Varberg Goteborg Sarpsborg Moss Oslo
Budapesta Graz Udine Mestre Padova Ferrara Bologna Firenze Arezzo Perugia Roma Aprilia Latina
21:28 Orastie Deva Arad Timisoara
21:30 Selimbar Cisnadie
21:45 ORLAN Brno Praga
Express BusLine Brno Praga
Express BusLine Brno Praga
22:00 Sura Mare Slimnic Rusi
Caciulata Calimanesti Ramnicu Valcea Bucuresti Bucuresti Cernavoda Constanta Eforie Nord Eforie Sud Costinesti Mangalia
22:30 Selimbar Cisnadie
Poplaca
22:55 Sebes Orastie Deva Lipova Arad Timisoara
23:00 Sura Mica Ocna Sibiului Ocna Sibiului
Calimanesti Ramnicu Valcea Pitesti Bucuresti
Filadelfia Charter Bulgaria Varna Sf. Constantin si Elena Sunny Day Nisipurile de Aur Albena Balchik Obzor Sunny Beach Nessebar
Otopeni Aeroport
23:15 Vestem
23:30 Daia Daia Nou Rosia Vurpar
Cristian Orlat Gura Raului
Daia Daia Nou Nou
Sura Mare Hamba
Selimbar Cisnadie
Poplaca
Sura Mare Slimnic Rusi
Mai multe despre Sibiu
Inchirieri autocare Închiriază autocar sau microbuz direct de la posesor, fără comisioane. Găseşti aici informaţii de contact, preţurile şi flota disponibilă.
//www.autogari.ro/Inchirieri/Autocare/Sibiu