Mersul autobuzelor în Teaca Bistrita-Nasaud, Romania
Plecări din Teaca
Ora | Către |
---|---|
05:38 | Heniu SA Bistrița |
06:00 | Heniu SA Bistrița |
06:10 | Herina Bistrița |
06:14 | TEHNOROM IMPEX Bistrița |
06:55 | Herina Bistrița |
09:30 | Heniu SA Bistrița |
10:45 | Fany Târgu-Mureș |
14:00 | Heniu SA Bistrița |
15:10 | Fany Crainimăt Beclean Dej Gîlgău Ileanda Șomcuta Mare Baia Mare Seini Livada Satu Mare |
16:35 | Milaș Urmeniș |
16:38 | Heniu SA Pinticu |
17:15 | TEHNOROM IMPEX Archiud |
18:08 | Heniu SA Bistrița |
20:08 | Heniu SA Pinticu |