Română

Autocare București Romania ➞ Frankfurt Germania

Transport persoane de la
Bucuresti
Bucharest
Bukarest
Bucarest
, Romania la
Frankfurt
Frankfurt am Main
Frankfurt Hahn
, Germania
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
05:00
19:30
LMMJVSD
1zi10h15'
15:10
15:15
a doua zi
Amfurat strlen
Comati PSG
LMMJVSD
82
Circulă doar sâmbătă
Informații
07:00
18:50
LMMJVSD
1zi9h
22:30
16:00
a doua zi
Amfurat strlen
EuroFRATELLO
LMMJVSD
100
Cumpără bilet
Informații
16:00
17:50
LMMJVSD
1zi8h
16:10
00:00
a treia zi
Amfurat strlen
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
90
Circulă doar joi
Informații
18:15
13:30
LMMJVSD
1zi7h05'
17:10
01:20
a treia zi
Amfurat strlen
TransMarian Braila
LMMJVSD
90
Cursa se reia din 28.04.2019 .
Sarbatori Pascale
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
00:00
20:20
LMMJVSD
23h30'
07:10
23:30
Amfurat strlen
Europa Buss
LMMJVSD
37£
Informații
00:01
05:10
LMMJVSD
1zi29'
08:00
02:00
Amfurat strlen
Latino Expres
LMMJVSD
Informații
02:30
18:10
LMMJVSD
1zi3h30'
21:50
06:00
a doua zi
Amfurat strlen
Amring
LMMJVSD
Informații
03:00
22:10
LMMJVSD
1zi7h55'
05:00
10:55
a doua zi
Amfurat strlen
Lauer
LMMJVSD
Circulă doar marți, joi, vineri și sâmbătă
Informații
03:00
23:30
LMMJVSD
1zi6h
07:10
09:00
a doua zi
Amfurat strlen
Pletl
LMMJVSD
Informații
03:45
10:20
LMMJVSD
1zi7h45'
19:20
11:30
a doua zi
Amfurat strlen
Kessler
LMMJVSD
100
Circulă doar luni, joi și sâmbătă
Informații
04:00
18:50
LMMJVSD
1zi7h15'
18:50
11:15
a doua zi
Amfurat strlen
Mega Travel
LMMJVSD
Informații
04:15
18:50
LMMJVSD
1zi8h50'
09:30
13:05
a doua zi
Amfurat strlen
Giltrans
LMMJVSD
Circulă doar luni, joi și sâmbătă
Informații
04:20
15:10
LMMJVSD
1zi7h55'
17:50
12:15
a doua zi
Amfurat strlen
Ampuria Reisen
LMMJVSD
Informații
06:30
18:00
LMMJVSD
1zi8h45'
14:50
15:15
a doua zi
Amfurat strlen
Double T Turism Transport
LMMJVSD
92
Circulă doar sâmbătă
Informații
07:00
20:10
LMMJVSD
1zi6h13'
23:50
13:18
a doua zi
Amfurat strlen
Aliseb Tours Romania
LMMJVSD
Informații
08:00
14:00
LMMJVSD
1zi7h50'
18:10
15:50
a doua zi
Amfurat strlen
Olimpia Travel
LMMJVSD
Circulă doar marți și joi
Informații
12:00
19:20
LMMJVSD
1zi8h30'
19:50
20:30
Amfurat strlen
Luna Tour
LMMJVSD
Informații
19:00
17:30
LMMJVSD
1zi1h30'
14:40
20:30
Amfurat strlen
Luna Tour
LMMJVSD
Informații
20:00
15:40
LMMJVSD
1zi6h30'
19:50
02:30
a doua zi
Amfurat strlen
Line Way
LMMJVSD
Informații
20:00
16:20
LMMJVSD
1zi3h30'
13:30
23:30
a doua zi
Amfurat strlen
Exotic Travel
LMMJVSD
100
Circulă doar marți, joi și duminică
Informații
21:00
05:10
LMMJVSD
1zi9h30'
08:40
06:30
a treia zi
Amfurat strlen
Travelio Romania
LMMJVSD
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru