Română

Autobuze București → Adjud

19 autobuze circulă între București și Adjud cu plecare din stațiile București - Autogara Obor, București - Autogara Filaret și sosire în stațiile Adjud - Piata, Adjud - Statie Parc / Monument, Adjud - Agentia Lilian Express Adjud, Adjud - Statie Centru, Adjud - Statie Adjud, Adjud - Intersectie Onesti, Adjud - Monument, langa Piata, intersectia cu Onesti.
Primul autobuz pleacă la 02:00. Ultimul este la 19:00. Călătoria durează peste 3h20'.
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
16:20
06:30
LMMJVSD
3h30'
22:00
10:00
Amfurat strlen
Tarsin
LMMJVSD
45lei
Cumpără bilet
Informații
21:00
07:00
LMMJVSD
3h30'
22:40
10:30
Amfurat strlen
HERMES
LMMJVSD
45lei
Cumpără bilet
Informații
16:30
11:37
LMMJVSD
3h23'
19:30
15:00
Amfurat strlen
Tarsin
LMMJVSD
45lei
Cumpără bilet
Informații
23:30
18:00
LMMJVSD
4h
15:40
22:00
Amfurat strlen
Tarsin
LMMJVSD
45lei
Cumpără bilet
Informații
18:10
19:00
LMMJVSD
4h
13:20
23:00
Amfurat strlen
Compania RVG
LMMJVSD
50lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
12:50
08:00
LMMJVSD
4h
18:10
12:00
Amfurat strlen
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
15:30
09:00
LMMJVSD
3h20'
12:40
12:20
Amfurat strlen
TASA Suceava
LMMJVSD
46lei
Informații
16:20
11:00
LMMJVSD
3h20'
23:00
14:20
Amfurat strlen
TASA Suceava
LMMJVSD
46lei
Informații
14:50
12:30
LMMJVSD
4h30'
12:40
17:00
Amfurat strlen
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
06:40
15:30
LMMJVSD
3h40'
18:10
19:10
Amfurat strlen
NICOTUR
LMMJVSD
Informații
23:40
16:00
LMMJVSD
4h
18:40
20:00
Amfurat strlen
Trans NICOLAESCU
LMMJVSD
Informații
22:30
17:00
LMMJVSD
3h20'
05:00
20:20
Amfurat strlen
TASA Suceava
LMMJVSD
46lei
Informații
* Prețurile marcate cu * sunt variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru