Română

Curse Bucuresti Romania - Chisinau Rep. Moldova

Transport persoane de la Bucuresti / Bucharest / Bukarest / Bucarest, Romania la Chisinau, Rep. Moldova
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ total
10:14
13:00
LMMJVSD
7h55'
16:40 20:55 Gal Spedition
LMMJVSD
75lei
Cumpără bilet
Informații
Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Zile circulatie Preţ bilet
9:4
02:00
LMMJVSD
8h
24:1 10:00 Mirtrans Express
LMMJVSD
75lei
Rezervă acum
Informații
13:43
08:00
LMMJVSD
8h30'
24:35 16:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
85lei
Rezervă acum
Informații
9:16
09:00
LMMJVSD
8h
16:59 17:00 Iurtrans Confort
LMMJVSD
80lei
Informații
8:25
10:00
LMMJVSD
9h
16:2 19:00 Alverstur
LMMJVSD
85lei
Rezervă acum
Informații
9:25
10:00
LMMJVSD
9h
17:37 19:00 Alverstur
LMMJVSD
85lei
Circulă doar
Informații
8:2
11:00
LMMJVSD
8h30'
14:59 19:30 Iurtrans Confort
LMMJVSD
80lei
Informații
12:46
12:00
LMMJVSD
8h30'
19:10 20:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
85lei
Rezervă acum
Informații
9:48
15:00
LMMJVSD
8h30'
18:35 23:30 Mirtrans Express
LMMJVSD
85lei
Rezervă acum
Informații
8:24
16:00
LMMJVSD
7h55'
14:58 23:55 Gal Spedition
LMMJVSD
75lei
Rezervă acum
Informații
11:34
17:00
LMMJVSD
8h45'
20:28 01:45
a doua zi
Mirtrans Express
LMMJVSD
85lei
Rezervă acum
Informații
13:8
18:00
LMMJVSD
9h20'
16:9 03:20
a doua zi
Iurtrans Confort
LMMJVSD
80lei
Informații
8:48
20:00
LMMJVSD
9h
20:13 05:00
a doua zi
Alverstur
LMMJVSD
70lei
Rezervă acum
Informații
13:13
22:00
LMMJVSD
7h55'
19:48 05:55
a doua zi
Gal Spedition
LMMJVSD
70lei
Rezervă acum
Informații
9:22
22:00
LMMJVSD
7h50'
22:36 05:50
a doua zi
RUTA PRIM
LMMJVSD
70lei
Rezervă acum
Informații
8:19
23:58
LMMJVSD
7h57'
22:19 07:55
a doua zi
Gal Spedition
LMMJVSD
69,5lei
Rezervă acum
Informații
12:51
23:59
LMMJVSD
7h50'
15:9 07:49
a doua zi
RUTA PRIM
LMMJVSD
70lei
Rezervă acum
Informații
* Acestea sunt prețuri variabile. În momentul achiziției acestea pot fi diferite.
Compania dvs. nu este listată? Înscrieți-vă GRATUIT!
Hartă trasee

Filtru